Jau pirmadienį, rugsėjo 21 dieną, startuoja naujas, grandiozinis „Lietuvos ryto“ televizijos sezonas „Čia ir dabar“, kuriame – kultinių serialų su „Bręstančiu blogiu“ priešakyje, ryškiausių Holivudo žvaigždžių ir didžiulio populiarumo sulaukusių bei dar nematytų autorinių laidų užtaisas. Karščiausia dovana „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovams – didžiulį populiarumą pelniusio pokalbių šou „Ginčas“ premjera.

 

Gincas_Krivickas ir Kilkuviene

 

Tai ne šiaip dar viena pokalbių laida – tai karščiausi ginčai, tikras argumentų ir emocijų mūšis, apie tai, apie ką diskutuoja ir dėl ko nesutaria visa Lietuva. Į aštriausių ginčų areną žengia ir skirtingas barikadų puses stoja nauja vedėjų pora – Kristupas Krivickas ir viena geriausių pokalbių laidų vedėjų šalyje – Aušra Kilkuviene.

 

„Tai yra neabejotinai pati profesionaliausia pokalbių laidų vedėja Lietuvoje. Ji ypatingai jaučia temą, pašnekovus ir turi Dievo dovaną, kaip pokalbių šou vedėja, nes yra labai aštraus proto, greito mąstymo, ekspresyvi ir tuo pačiu impulsyvi bei neslepianti emocijų. Jau pirmi filmavimai parodė, kad „Ginčas“ tapo dar aštresnis, karštesnis, emocingesnis.“ – atskleidžia laidos prodiuseris ir vienas iš vedėjų K. Krivickas.

 

Paklausta, ko žiūrovai gali tikėtis iš didžiosios „Lietuvos ryto“ TV sezono naujienos,  A. Kilkuvienė šypteli – „Netikėtumų!“. Kiekvienos laidos metu „Ginčo“ studija bus griežtai padalyta į dvi priešingas stovyklas –  už ir prieš, kiekviena pusė turės po ją palaikantį vedėją, todėl emocingas, karštas ir aštrus ginčas – garatuotas.

 

LR_TV_Gincas_is studijos

 

„Ginčas yra originalaus formato šou ir kitos panašios laidos Lietuvoje nebuvo ir nėra rodoma. Kituose pokalbių šou yra viena tema, vienas vedėjas ir joje žiūrovai tiesiog sėdi ir šnekasi. Šioje laidoje nelieka abejingų – čia viena prieš kitą visuomet stoja dvi labai skirtingos pozicijos. Tiek laidos vedėjai, tiek dalyviai nuolat vieni kitiems prieštarauja, ginčijasi ir aršiai bando įrodyti savo tiesą, todėl atmosfera laidos metu gerokai įkaista“, – pasakoja K. Krivickas.

 

Prieštaringos, intriguojančios, visuomenę labiausiai šokiravusios ir sujaudinusios temos, išskirtiniai studijos svečiai ir tikras pokalbių šou, kokio iki šiol Lietuvoje dar nebuvo – jau nuo rugsėjo 26 dienos, šeštadienio vakarais geriausiu laiku –19:30 val. net po 2 valandas iš eilės.