Iš Briuselio į Maskvą ir atgal nuolat siuvantis europarlamentaras Viktoras Uspaskichas (58 m.) išskirtiniame interviu „Lietuvos ryto“ televizijos laidai „Patriotai“ pareiškė ne tik grįžtantis į Darbo partiją. Jis žada grąžinti ją į parlamentą. Paklaustas, kaip vertina į prezidento postą nusitaikiusius verslininkus, kuriuos žiniasklaida vadina „Uspaskichais Nr. 2“, pašnekovas nusijuokė: „O kam jums numeris du, jei aš čia, su jumis?“

 

Still1113_00000 (Medium)

 

V.Uspaskichas tvirtina pats į valdžią neisiąs, nes ja nusivylė. Jis dabar rašo naują knygą apie gyvenimo būdą, kuris esą gydo mirtinas ligas. Politikas papasakojo „minčių jėga“ pats atsikratęs ne tik vėžio, bet ir nervinio tiko, podagros.

 

„Dabar gydytojai stebisi: „Kas tau taip gerai išoperavo?“ O aš aiškinu, kad niekas. Vėžys išėjo.

 

Still1113_00003 (Medium)

 

Pakalbėjau, pakalbėjau su juo, sutariau, ir vėžys pasitraukė. Sirgau podagra, man buvo nevaldomas nervinis tikas. Vartodavau raminamuosius, bet jie atjungdavo smegenis, tai aš nustojau eiti į televiziją. Aš 40 metų gėriau! Dingo noras. Dar aš keikdavausi. Savaime tie žodžiai iššokdavo.

 

Psichologai negalėjo padėti. Dabar aš negaliu būti aplinkoje, kurioje keikiamasi.“

 

V.Uspaskichas teigia, kad pasikeitus jo gyvenimo būdui pasikeitė ir draugai. Apie bendravimą su buvusia žmona, vaikams perleistą verslą Rusijoje ir mažą namelį prie ežero, kuriame jis gyvena išsikraustęs iš senųjų namų, – jau šįvakar 21.30 val. laidoje „Patriotai“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

„Patriotai“ – antradienį 21.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.


Nuotraukos - „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.