Kažkur Maroko kalnuose stūkso legendomis apipintas „Žynių kalnas“, kuriame yra Danieliaus urvas – raganių mokykla. Pasakojama, kad įėjimą į šį urvą saugo džinas. Nors nežinoma, ar toks urvas iš tikrųjų egzistuoja, tačiau jei egzistuoja, tai jame susirenka būsimieji raganiai, kad išmoktų burtų meno.

 

Turbūt nėra mistiškesnio urvo pasaulyje nei Danieliaus urvas. Daug žmonių bandė rasti kelią į šį urvą, bet jį gali rasti tik išrinktieji iš viso pasaulio, kurie gali mokytis šioje burtų mokykloje. Tik vieną dieną per metus, nuo saulėtekio iki saulėlydžio, didžiulis akmuo nuridenamas nuo įėjimo ir į vidų leidžiama įeiti naujiems mokiniams, kurie urve praleis devynerius mėnesius.

 

Visą šį laiką būsimieji raganiai mokysis visatos paslapčių ir burtų. Jie gyvens labai asketiškai – maitinsis tik turimomis maisto atsargomis: razinomis, graikiniais riešutais ir migdolais. Kalbama, kad urvo viduje atskirai vienas nuo kito stūkso didžiuliai akmenys, o centre trykšta skaidrus šaltinio vanduo. Ant kiekvieno akmens padėta po talismaną. Būsimieji raganiai per mokslo metus turi perskaityti viską apie talismanus, išmokti su jais elgtis ir pan.

 

Paskui mokinys turi pažadėti savo mokytojui, kad įgytomis žiniomis naudosis tinkamai. Deja, net ir pasibaigus mokslo metams, iš urvo išeina ne visi mokiniai: kai kurie miršta iš siaubo, kiti suklysta skaitydami paslaptingus raštus ir todėl būna žiauriai nubaudžiami. Jei po bausmės mokiniai nemiršta, tai išprotėja. Net jeigu mokinys puikiai išlaikė raganių egzaminus, nebūtinai jis galės išeiti iš urvo.

 

Mokslo metų pabaigoje kiekvienas sėkmingas mokinys gauna po talismaną, kurie yra skirtingų galių. Jeigu gautas talismanas yra stipresnis nei sargybinio džino galios, mokinys iš urvo išeis. Jeigu talismanas yra silpnas, mokinys išeis į kitą pasaulį, išprotės arba liks visą gyvenimą įkalintas Danieliaus urve. Pasakojama, kad iš šio urvo ištrūkti pavyko dviems raganiams iš Libano ir Sirijos. Raganius iš Libano, išėjęs iš urvo, po poros mėnesių buvo žiauriai nužudytas, o raganius iš Sirijos, vadinamas „Daktaru“, išgyveno ilgiau ir buvo laikomas genijumi, tačiau po kurio laiko paslaptingomis aplinkybėmis dingo. Kalbama, kad panašus raganių urvas yra ir Irake.