Žurnalai

Ieškokite žurnalo pagal pavadinimą

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Tinka ką nors keisti, ypač jei tai yra pamirštas senas dalykas. Dažniau atsipūskite dirbdami, nepasiduokite įtampai. Paklausykite draugų įspėjimo.


Nepalankus metas: verta atsiriboti nuo sunkių darbų bei rūpesčių, bendravimo, neprivalomų darbų, nesiimkite spręsti problemų. Šiandien reikia labiau pasaugoti sveikatą ir gerą nuotaiką. Vertinkite nuoširdžius santykius su artimaisiais.


Pavojinga pervertinti savo galimybes, tad niekur neskubėkite, nesistenkite pirmauti, pasirodyti ir mokėkite nereaguoti į provokacijas. Neišgyvenkite, jei kas nors vėluos, bus atidėta, pasistenkite būti atlaidesni, pakantesni, ramesni.


Gilinkitės į savo jausmus, poreikius, jie turi būti sąžiningi, švarūs. Tikėtini trukdžiai tvarkant reikalus, bendraujant su kolegomis, bet jums pakaks išradingumo juos įveikti. Nieko atsakinga nesiimkite, tvarkykite smulkius reikalus.


Draugai blogo nelinkės, paklausykite jų patarimų. Per bendrus draugus tiktų ir taikytis su priešais, sutuoktiniu. Daug neplanuokite, nežadėkite, tegu įvykiai rutuliojasi savaime, be jūsų įsikišimo.


Jėgų, ryžto ryte stigs, bet tai į naudą, nes šiandien labiau seksis ramiems, lėtiems. Pasistenkite neįsivelsite į intrigas darbe, dėl niekų nesusipykti su artimaisiais. Reikia būti manevringesniems, lankstesniems.


Dvilypis metas, tiesa, labiau sėkmingas, jei esate laisvai samdomi ar jūsų darbas kūrybinis ir problemiškas, jei dirbate pagal griežtą hierarchinę sistemą.


Neleiskite, kad atsinaujintų įtarimai, nepasitenkinimas, verčiau tarkite, kad viskas gerai, kad situacija kontroliuojama. Beje, šiandien daug kas priklausys nuo smulkmenų, mažų dalykų, tad viską darykite tik gerai apgalvoję detales.


Būsite gana kritiškai nusiteikę tiek savo, tiek antrosios pusės atžvilgiu, tad pasistenkite neužsiimti savigrauža, nekaltinti savęs dėl svetimų nesėkmių, nelaimių.


Nesileiskite į ambicijų kovą nei namuose, nei darbe, o į gautas pastabas reaguokite ramiai: vargu ar kas nors išties mėgina jus užgauti, pažeminti. Tiks tvarkyti kredito reikalus, spręsti skolų klausimą.


Nebloga diena, kai kas gali pasikeisti jūsų naudai. Tačiau neskubinkite įvykių, nepersidirbkite, tai pakenks ne tik jūsų sveikatai, bet ir darbo kokybei. Vakaras palankus viešnagėms pas draugus, romantiškiems pasimatymams.


Iniciatyva gali išslysti iš rankų, bet tai nereikš pralaimėjimo. Nebūkite išsiblaškę, tačiau ir nesistenkite elgtis labai racionaliai: ir vienu, ir kitu atveju apsigausite.

Mano PrieKavos.lt

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt