Jau šį sekmadienį, kovo 23 dieną, 19.30 val. – penktojo „Chorų karų“ sezono premjera tiesiogiai per TV3! Didžiausio masto muzikinio projekto, kuriame varžysis 7 galingi chorai, penktąjį sezoną patikėta „vairuoti” visų mylimam šmaikštumo nestokojančiam Mindaugui Stasiuliui. Tačiau kas jam šį kartą palaikys draugiją? Ar tai bus žavi mergina? O gal projekte šį kartą pasirodys du vyrukai? O galbūt vedėjų bus netgi daugiau negu du? Ši intriguojanti detalė bus atskleista tik projekto premjeroje!

 

Kol kas garantuotai projekte pasirodysiantis Mindaugas Stasiulis sako jau nekantriai laukiantis šio staigmenų ir įspūdingų muzikinių kovų kupino TV3 televizijos projekto.

 

„Šis šou yra išskirtinis, nes sudaro galimybę sirgti ne už vieną herojų, o už visą regioną. Tai unikalu ir įtraukia, todėl „Chorų karai“ visada laukiami ir žiūrimi. Jei pirmauja Kaunas, Vilnius negali to toleruoti ir puola balsuoti už Šilalę, šilališkiai nebūtinai balsuoja už savus ir palaiko sostinę, bet jų nedaug. Žodžiu, emocija „kas geresnis“ susuka visiems protą“, − sako M. Stasiulis.

 

Jis taip pat džiaugiasi, kad kiekvieną kartą „Chorų karai“ yra vis kitokie, nes laidos kūrėjai kiekvienam sezonui prigalvoja vis naujų kūrybinių idėjų. Paklaustas, ar žiūrovai jį išvys TV3 eteryje dainuojantį ir patį, Mindaugas kategoriško „ne“ nerėžia:  „Kriminalinės laidos vedėjas pats nebūtinai turi tapti vagimi ar žudiku, taip ir čia – dainuoti nebūtina, bet… ko nepadarysi dėl geros nuotaikos. Tik gal nevadinkime to dainavimu. Kadangi pats rašau žodžius dainoms, „Chorų karuose” pasižadu sutrenkti vieną kitą hiphopo partiją.“

 

O kuriam chorui, jei tik turėtų galimybę, imtų vadovauti pats Mindaugas? „Mano svajonė − tapti blondinių choro „Silikoninis“ generolu. Pavasaris, šviesūs plaukai, besidraikantys šiltame vėjyje, raudonos lūpos, gilios iškirptės ir… Mes jau pirmoje vietoje!!!” – šmaikštavo M. Stasiulis.

 

Kol projekto vedėjo svajonė išsipildys, TV3 eteryje jau sekmadienį muzikines kovas pradės septyni galingi ir be galo įdomūs chorai: Astos Pilypaitės Alytaus miesto „Dežavu“ choras, Urtės Šilagalytės Vilniaus miesto choras „Atžalynas“, Eglės Jakštytės Utenos miesto „Laimės“ choras, Stano vadovaujamas senjorų „Lietuvos bočių“ choras, Kauno miesto „Žalgirio choras“, vadovaujamas vyrų vokalinio ansamblio „Quorum“, Kėdainių miesto choras „Senamiestis“, vedamas Arno Švilpausko „Daumantų kapelos“, bei Povilo Meškėlos ir Vlado Kovaliovo vedamas Pravieniškių pataisos namų atvirosios kolonijos choras.

 

„Chorų karai“ – jau nuo kovo 23 dienos sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai tik per TV3!