Atlikėjas Soliaris ryžosi ilgai lauktiems savo gyvenimo pokyčiams, jam atlikta plastinė nosies operacija. Scenos žvaigždė populiarios LNK laidos KK2 žurnalistams sakė, kad prieš sudėtingą operaciją nerimo buvo daug, kadangi vyro laukė pirmoji narkozė gyvenime.

 

Soliaris

Soliaris sako, kad jo nosis iki operacijos jam buvo negraži, didelė ir kreiva, o fotosesijų metu tai jam keldavo daug rūpesčių: „Man fotosesijos ir visur, kur aš dalyvaudavau visą laiką trindavo tą nosį, tepdavo ją kažkuo. Daug grimo reikėdavo, faktiškai visą laiką man tą nosį tiesindavo“.

 

Dainininkas atskleis, kad problemos su nosimi jam prasidėjo vaikystėje, mat vaikinas turėjo alerginę slogą: „Kai vaikystėje buvau mažas ir labai čiaudėdavau, dažnai trindavau tą nosį. Mama sakydavo, kad bus kaip bulvė ir po to jos nebeatitaisysi“.

 

Kadangi vaikinas – buvęs krepšininkas, kamuolio ir žiaurių varžovų smūgiai  jo nosies vaizdą dar labiau sudarkė. Šį pirmadienio vakarą 19 val. 30 min. laidoje KK2 Soliaris sakys, kad artimiausi jam žmonės neigiamai reagavo į jo apsisprendimą darytis operaciją.

 

„Tėvai ir visi vyresnio amžiaus žmonės nelabai kaip reagavo į mano tokį apsisprendimą. Galvoja, kad čia „pižonas“, kad nėra ką veikti gyvenime“, – pasakos dainininkas.

 

Pagalbos ranką atlikėjui ištiesė plastikos chirurgas Saulius Vikšraitis, kuris kone pirmasis pasakė, kad operuoti kreivą Soliario nosį ne tik, kad reikia, bet tai yra būtina, kadangi vyro nosis yra ne tik kreiva, bet ir blogai funkcionuoja.

 

„Mes sutvarkysime pertvarą, kad Soliaris galėtų gerai kvėpuoti, nesirgtų sloga ir ištiesinsim nosį, kad būtų tiesi ir suteiksim jam estetinę naują išvaizdą. Sumažinsime ir padarysime vyriškesnę nosies viršūnę“, – laidoje kalbės chirurgas Saulius Vikšraitis.

 

Chirurgas sakys, kad nosies tobulinimo operacijos – vienos populiariausių Lietuvoje: „Soliario laukia vyriška operacija – nosies pertvaros ir nosies formos korekcija. Tokioje operacijoje paprastai dalyvauja 2 chirurgai – ausies, nosies, gerklės chirurgas ir plastinės chirurgijos chirurgas. Pertvaras operuojam kasdien ir jau esam visiškai susikooperavę“.

 

Visą Soliario nosies operacijos istoriją žiūrėkite šį pirmadienio vakarą laidoje KK2 19 val. 30 min. per LNK.