Šeštadienio rytą, antrąjį kartą nacionalinėje Eurovizijos atrankoje jėgas bandanti jauna atlikėja Paula Valentaitė, savo socialiniame tinkle paskelbė jautrų vaizdo įrašą. Filmuotoje medžiagoje įamžinti dainos kūrybos užkulisiai ir darbas dainininko Donato Montvydo studijoje.

 

youtube

Jau šį vakarą nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos antrąjame etape susirungsianti atlikėja Paula šių metų atrankai pasiruošusi labai stipriai: tarptautinė komanda pašonėje, du kartus konkurse Lietuvai atstovavusio atlikėjo D. Montvydo patarimai ir iki smulkmenų apgalvotas pasirodymas. Atrodo, kad būtent to ir reikia pergalei.

 

Dar šią savaitę dainininkė palankiausiai buvo įvertinta ir tarptautiniame konkurso naujienų portale wiwibloggs.com – čia atlikėja gavo didžiausią įvertinimą iš Lietuvos dalyvių.

 

Tiesa, mergina į konkurso sceną žengia su savo kūrybos daina „1 2 3“, prie kurios prisidėjo ne tik prodiuseris G. Valickas – Echoes, D. Montvydas, bet ir švedų komanda.

 

Šeštadienio rytą mergina paviešino vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip gimė konkursui skirta daina. Filmuotoje medžiagoje matyti vaizdai iš miško, kur ir užgimė kūrinys, taip pat vaizdai iš Švedijos bei D. Montvydo studijos.

 

Vaizdo įraše garsus dainininkas D. Montvydas Paulos kūrinį komentuoja labai teigiamai: „Lietuvos „Eurovizijos“ kontekste tai yra realiai ateitis dar“.

 

Vaizdo įrašas: https://www.facebook.com/PaulaValentaiteOfficial/videos/393490321077958/

 

Jau šį vakarą atlikėja Paula susirungs su vienuolika atliėkjų, iš kurių tik šeši keliaus į konkurso pusfinalį. Mergina žada nustebinti patobulintu pasirodymu, prie kurio prisijungė ir dvi šokėjos.