Kaunietė atlikėja Neringa Šiaudikytė tikina, kad savo noru į kaimą gyventi tikrai nevažiuotų, bet į šulinį nespjauna. Neringa nesikrato jokių galimybių, nes yra įsitikinusi, kad gyvenimas gali gerokai nustebinti.

 

Miestas ar kaimas ep6 stop1 (Small)

 

 

TV3 laidoje „Miestas ar kaimas“ sudalyvavusi atlikėja sakė nesiryžtanti išsižadėti kaimo, nos širdyje jaučiasi tikra miestietė: „Aš dabar nesakysiu – aš nesikelsiu penktą ryto, aš nebūsiu ūkininko žmona, aš nesikelsiu gyventi į kaimą. Aš labai atsargiai su šitais dalykais. Gyvenimas parodys. Ką gali žinoti, gal mes po metų kalbėsimės mano ūkyje, – gudriai šypsosi Neringa.

 

Miestas ar kaimas ep6 stop2 (Small)

 

Drauge su operos soliste Aušra Cicėnaite ir aktoriumi, serialų „Šviesoforas“ ir „Moterys meluoja geriau“ žvaigžde Roku Petrausku, Neringa stojo į kovą už miesto komandos garbę. Visi miestiečiai tikino net negalintys pagalvoti, jog tektų gyventi kaime ir dirbti kaimo darbus. Operos solistė Aušra Cicėnaitė įsitikinus, kad gyventi visą laiką kaime tikrai negalėtų. „Visgi yra labai didelis pripratimas prie komforto mieste, kai tau nereikia krosnies kūrenti, rūpintis daržais ar burokais kokiais, viskas daug paprasčiau“, – sako Aušra. Aktorių Roką Petrauską kaimas žavi, nors kaimo darbai nelabai. Bet priprastų ir prie to, jei ne lauko tualetai: „Baisūs baisūs lauko tualetai. Aš lauko tualetus atsimenu tokius, kai važiuoji autostrada kur nors ir jau nebegali, sustoji į tualetą. Atsidarai duris, pamatai, užuodi ir geriau dešimt metrų už tualeto paėjęs atlieki savo reikalus nei tam tualete“, – prisimena Rokas.

 

Miestas ar kaimas ep6 stop5 (Small)

 

Su miestiečiais dėl šių stereotipų mielai pasiginčytų kaimo komanda, kuri šį kartą atstovaus Eidintų miesteliui, kuriame nėra šurmulio ir streso, rėkiančių kaimynų ir mokesčių už automobilių parkavimą. „Jau ir taip grįžti iš darbo pavargęs, o dar kažkas piktinasi signalina, kol randi tą vietą“, – miesto trūkumus keikia Valdas ir Eidintų. Jam pritars ir Vaida: „Kažkur dėžėj gyveni ir viskas. Išeini į kiemą – namas prie namo… netraukia“. Na, o trečioji kaimo komandos narė Ramunė labiausiai piktinasi įsigalėjusiais stereotipais: „Man nepatinka tas požiūris, kad kaime prasigėrę žmonės. Aš šitaip pykstu, kai pastoviai taip šneka!Gal per mažai mato kaimo žmonių, kaip tie žmonės gyvena. Nes jūs patikėkit, kaimo žmogus prie konteinerio nesiknisa. Pas mus nė vieno tokio nėra žmogaus, o mieste, gal kai daugiau žmonių, tai ne taip matosi. Kaime mes viską apie vieni kitus žinom – nuo… iki“, – tikina Ramunė.

 

Miestas ar kaimas ep6 stop6 (Small)

 

Kuriai komandai labiau pasiseks įveikti užduotis, atsakyti kokių medžiagų yra mėšle, kada geriausia pjauti žolę dalgiu ir koks šampanas yra brut. Sužinosite jau šį vakarą 20 val. linksmiausiame tautos žaidime „Miestas ar kaimas“ per TV3.

 

Tautos žaidimas „Miestas ar kaimas“ pirmadieniais 20 val. per TV3.