Šeštadienio vakarą TV3 žiūrovai sulaukė triukšmingos naujo muzikinio realybės šou „Aš – superhitas“ premjeros. Verslo ir kultūros parke „Gariūnai“ buvo pristatyti visi dešimt projekto dalyvių, kurie jau nuo šiandien apsigyvens savo naujuose namuose ir stos į konkurencingą kovą dėl projekto nugalėtojo vardo ir įspūdingo piniginio prizo. Televizijos laidų vedėjos Indrės Kavaliauskaitės-Morkūnienės, dainininko Vaido Baumilos ir aktoriaus Mariaus Repšio trio tiesioginiame eteryje užkūrė tikrą pirtį.

 

Superhitas

Iš karto po tiesioginės transliacijos dešimt talentingų, energingų ir charizmatiškų jaunuolių bus atskirti nuo viso pasaulio ir apsigyvens visiškai nepažįstamoje aplinkoje. Realybės šou „Aš – superhitas“ kūrėjai net neabejoja, kad jau nuo pat pirmųjų dienų užvirs nuožmi kova, mat visi dalyviai tikrai išskirtiniai, o juo labiau, kad kovoti tikrai yra dėl ko. Šou laimėtojas namo išvažiuos su 10 tūkst. eurų prizu, kurį įsteigė verslo ir kultūros parkas „Gariūnai“.

 

„Iš savo patirties galiu pasakyti, kad bus labai labai sunku. Tai yra gyvas garsas, gyvas eteris“, – sveikindamasis su projekto dalyviais juos įspėjo pats muzikiniame realybės šou dalyvavęs, vienas iš projekto „Aš – superhitas“ vedėjų V. Baumila.

 

Realybės šou premjeroje žiūrovai išgirdo visų dalyvių balsus, mat projekto dešimtukas atliko savo prisistatymo dainas. Visiems šou dalyviams – didžioji scena siekiamybė, tad nieko keisto, kad tiesioginio eterio metu netruko jaudulio.

 

Tačiau premjeroje žiūrovai išvydo ir kelis linksmus akibrokštus: vienas iš šou vedėjų, aktorius M. Repšys kartu su skaistuole šou dalyve Dovile demonstravo špagatus, I. Kavaliausaitė-Morkūnienė repavo, o dėl projekto iš Anglijos į Lietuvą grįžęs projekto dalyvis Silvestras tryško pasitikėjimu: „Tikrai galiu drąsiai pasakyti – esu geriausias.“

 

Triukšmingoje „Aš – superhitas“ premjeroje žiūrovams garsiausius hitus dovanojo ne tik išgarsėti trokštantys ir projektą laimėti nusiteikę dalyviai, bet ir „X Faktoriaus“ nugalėtoja Iglė, kuri scenoje atliko realybės šou himną. Į pirmąją tiesioginę projekto transliaciją susirinko gausus būrys žiūrovų, dalyvių artimieji ir draugai.

 

Muzikaliausio realybės šou „Aš-superhitas“ dalyvių dešimtukas kovos dėl didžiojo prizo ir šlovės, o juos 24 valandas per parą filmuos kameros ir stebės portalo tv3.lt lankytojai. Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio TV6 žiūrovai sužinos įdomiausius realybės šou dienos įvykius, specialiose radijo Gold FM laidose pirmadieniais–ketvirtadieniais 17.10 val. išgirs pokalbius su dalyviais, o kiekvieną šeštadienį, tiesioginės transliacijos metu, kuri vyks tiesiai iš verslo ir kultūros parko „Gariūnai“, dalyviai susikaus įnirtingoje išlikimo kovoje, kur vienam iš jų teks atsisveikinti su projektu.

 

„Aš – superhitas“ – jau nuo vasario 4 d. per TV3!