Mikropigmentacija arba ilgalaikis makiažas – šiandien grožio pasaulyje yra populiarūs būdas paryškinti veido bruožus, tačiau jis turi ir pliusų, ir minusų. Antakių mikropigmentacija paprastai daroma, kai antakiai yra labai pažeisti – yra tarpų be plaukų arba randų. Asmenys, sergantys alopecija arba plaukų slinkimu, šį metodą vertina labai teigiamai. Taip pat antakių mikropigmentacija (tatuiravimo būdas) tinka tiems, kurių antakiai reti iš prigimties arba dėl tam tikrų veiksnių, traumų.

 

mikropigmentacija

4 antakių mikropigmentacijos pliusai:

 
  • Procedūra yra neskausminga. Tačiau kai kurie žmonės junta diskomfortą, panašų kaip pešiojant antakius pincetu. Kosmetologai šiandien geba sukurti antakius, kurie atrodytų labai natūraliai. Jeigu tatuiruoti antakiai atrodo lyg nupiešti, tai mikropigmentacija gali suteikti antakiams natūralumo. Jie gali atrodyti taip natūraliai, kad aplinkiniai net nepastebės, jog antakiai „nupiešti“.
 
  • Greitas gijimas. Šiuolaikiniai mikropigmentacijos įrenginiai nevibruoja, todėl mažiau dirgina odą. Moderniausios technologijos leidžia sukurti tokius antakius, kurie neatrodo kaip tatuiruotė, kaip atrodydavo prieš porą dešimtmečių. Po mikropigmentacijos (mikrobleidingo) procedūros iš karto galima eiti į darbą, pasimatymą ar kitus renginius, kuriuose svarbu gražiai atrodyti. Taigi, tai reiškia, kad tai yra minimaliai traumuojanti procedūra.
 
  • Hipoalerginis rašalas. Per procedūrą grožio meistras naudoja specialius dažus, kurie, kliniškai įrodyta, kad nesukelia alerginių reakcijų. Šių dažų pagrindą gali sudaryti glicerinas, kurio dėka išvengiama alerginių reakcijų.
 
  • Nekeičia spalvos. Anksčiau tatuiruoti antakiai ilgainiui įgaudavo žalsvą ar melsvą atspalvį. Tačiau specialiu, moderniausiu instrumentu atliekama mikropigmentacija duoda rezultatą, kuris nesikeičia, laikui bėgant. Taip yra dėlto, kad mikropigmentacijos metu dažai neįsiskverbia į giliuosius odos sluoksnius ir nekeičia pigmentacijos, laikui bėgant.
 

2 antakių mikropigmentacijos minusai:

 
  • Netinka tiems, kurie turi riebią odą. Ši procedūra netinka tiems, kurių oda labai riebi. Odos sebumas (riebalai) sumažina pigmento intensyvumą ir atsparumą, todėl linijos greitai nublunka. Riebiaodėms gali tekti dažniau lankytis pas antakių mikropigmentacijos specialistą ir alikti korekcijas.
 
  • Reikia ilgai ieškoti patikimo meistro. Nusprendus pasidaryti antakių mikropigmentaciją, visų pirma reikia rasti patikimą grožio specialistą. Jis turi turėti bazinių medicinos žinių bei gebėti atlikti profesionalų makiažą. Laimei, gerai paieškojus, tokių specialistų galima rasti!