Šio trečiadienio vakarą 20.20 val. LNK projekto „Paskutinis šansas“ dalyvių lauks staigmena. Ar jų žodžiai atitinka tai, ką jie iš tikrųjų jaučia, psichologas Tomas Lagūnavičius aiškinsis talkinamas balso analizės ekspertės Laurinos Todesaitės.tomas ir laurina_1024x472

 

Porų terapijos dalyvis Airidas Karpavičius ir anksčiau negailėjo aštraus žodžio Tomui Lagūnavičiui, tačiau, sužinojęs, kad bus tiriamas net ir užslėptas emocijas atpažįstančia kompiuterine programa, jis pratrūko ir užsipuolė psichologą. „Tam psichologui pasiūlyčiau tiesioginio eterio metu valandą laiko pabendrauti. Aš manau, kad po tos valandos jam prireiktų rimtos pagalbos pačiam“.

 

Airidas iš pradžių atsisakė dalyvauti užduotyje, tačiau kiek vėliau pakeitė savo nuomonę: „Pagalvojau, o kodėl aš turėčiau kažko bijoti? Šiuo atveju psichologas labiau turėtų manęs bijot, pagal visą susidariusią situaciją“.

 

Pasipiktinimo ir net panikos neslėpė ir kiti porų terapijoje dalyvaujantys vyrai: „Reikia būti nesveiko proto žmogumi, kad tokius klausimus sukurtum ir juos išleistum į viešą eterį“, – kalbėjo Gytis Grigalavičius. Vestuvių muzikantas Arūnas Jocys eilinį kartą demonstravo ironiją: „Pavadinčiau tai ne aparatu, o separatu“.

 

Kodėl ši užduotis pasirodė baisi tik projekte dalyvaujantiems vyrams? Ko jie išsigąs ir kokias paslaptis atskleis emocijas atpažįstanti programa? Intriguojantys klausimai ir patiems dalyviams netikėti atsakymai jau šį trečiadienį 20.20val. per LNK.