darzoves
Idėjos pietums, užkandžiams ar vakarienei pavasarį
Skaityti
seksas
Kaip atpažinti priklausomybę nuo sekso?
Skaityti
kaklas
10 įdomių faktų apie kaklą
Skaityti
tarsa
7 patarimai, kaip sumažinti oro taršą
Skaityti
saviverte
Kodėl per didelis pasitikėjimas savimi nėra geras dalykas?
Skaityti

Receptai

Sveikata ir grožis

Žurnalų naujienos

horoskopaiBūrėjos horoskopaiPrie_kavos_2018_nr16 - virselisMoters_patarimai_2018_Nr4Bureja_2018_Nr4Prie_kavos_Sveikata_2018_Nr5Mamai ir vaikui 2018 nr2 - virselisIdėjos namamsMagija Virselis

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

  Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.     „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Prie kavos sveikata / 2013-11-13

  „Prie kavos sveikata“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.     Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Prie kavos sveikata“ skaitytojai turi galimybę užduoti…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

  Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.     Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

Būrėjos magija / 2013-11-13

  Žurnalas „Būrėjos magija“ padės skaitytojams pažvelgti į pasaulį kitu kampu, suprasti plačiajame pasaulyje ir asmeniniame gyvenime vykstančius paslaptingus reiškinius. Šiame žurnale skaitytojai ras daug mistinių istorijų, asmenybės testų bei psichologų, tarologų, ezoterikų ir kitų specialistų patarimų, kurie suteiks gyvenimui daugiau spalvų ir galbūt padės išspręsti daugelį rūpimų klausimų. Be to, leidinyje pateikiamos išsamios dviejų mėnesių astrologinės prognozės. Juk kiekvienam norisi bent akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį. Žurnalą paįvairina kryžiažodžiai ir galvosūkiai, dėl kurių leidinys skaitytojų dėmesį prikausto dar ilgiau.…

Plačiau

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Gali būti, kad be jokios priežasties padidės optimizmo jausmas, noras ką nors tikslingai veikti, siekti. Galite gauti žinią iš toli arba patys ieškosite galimybių su kažkuo susisiekti, susipažinti. Turėsite progą padaryti gerą įspūdį įtakingam asmeniui.


Nusimato darbai, rūpesčiai, dėl kurių jausitės įsitempę. Išorinės įtakos bus tokios nevaldomos, kad ne visus planus pavyks realizuoti taip, kaip įsivaizdavote. Visgi kūrybinėje srityje galite daug nuveikti, sublizgėti originalumu, ekspresija.


Visą dieną su kaupu bus ir rūpesčių, ir išlaidų. Diena žada netikėtus susitikimus, bet ne visi jie džiugins. Vis dėlto nerimą turėtų išblaškyti patinkančio asmens dėmesys. Galbūt dalyvausite masiniame renginyje.


Tai nemažų iliuzijų diena, tad vertėtų atsargiau žvelgti į siūlomas naujoves, peršamus pirkinius. Neskubėkite ir būsite pirmi. Prieštaringai klostysis ir asmeniniai santykiai. Keisis ribos, susijusios su draugyste ir meile. Nesipykite su mylimaisiais.


Galite gauti pasiūlymą, susijusį su verslu, darbu ar kt. Pasitikėkite savimi ir nelaukite nei pritarimų, nei paskatinimų. Greičiausiai rezultatą pasieksite patys. Svarbu, kad nauja iniciatyva tuoj pat neišblėstų.


Pasižymėsite iniciatyva, kūrybingumu. Seksis stiprinti turtines pozicijas. Galimas perspektyvus pasiūlymas. Tačiau labai lengva sukomplikuoti meilės ir piniginius santykius, būti demaskuotiems dėl dvigubo žaidimo ar pan.


Šiandien daug bendrausite su artimaisiais, kaimynais. Per ilgas liežuvis gali pridaryti problemų, būkite taktiški. Visgi jei esate kūrybingi ir aktyvūs, sugebėsite rasti išeitį iš bet kokios situacijos.


Jausite permainingas įtakas ir nuotaikas. Galbūt rūpesčių sukels artimas žmogus, arba pristigsite pinigų, sutarimo namuose. Pasistenkite atkurti santykių darną namuose, kartu su artimaisiais padirbėkite, pasilinksminkite.


Ši diena skatins kūrybingumą, polėkį, bet tuo pačiu gali atnešti keistų netikėtumų, susijusių su vaikais, artimaisiais. Tikriausiai suprasite, kad dėl įvairių reikalų buvote kiek pamiršę artimus ir brangius žmones. Pasistenkite tai kompensuoti.


Turėtų neblogai sektis dalykinė veikla. Galbūt kils minčių apie tai, kad reikia keisti darbą, gyvenimo būdą ar aplinką. Neskubėkite apie tai kalbėti garsiai. O tuo tarpu pravartu didesnį dėmesį skirti sveikatai, mitybai, grožio profilaktikai.


Domins kūrybiniai ir dalykiniai projektai, kitų žmonių mintys, jų požiūris į jūsų sumanymus. Jeigu kažką organizuojate ar konkuruojate, nesiliausite nerimauti, nes būsite stebimi ir vertinami. Nepiktnaudžiaukite alkoholiu.


Galimos problemos reikaluose, susijusiuose su vertybiniais popieriais, paskolomis, alimentais. Tikėtini neplanuoti susitikimai. Sunku bus atsiginti pagundos leistis į nuotykius. Kažin ar tuoj neteks kalbėti apie problemas dėl neištikimybės.

TV naujienos

Patarimai

saviverte

Kodėl per didelis pasitikėjimas savimi nėra geras dalykas?

Mano PrieKavos.lt

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt