Jūsų seksualinį gyvenimą apleido aistra? Daug metų esate kartu ir jaučiatės labiau kambario draugai negu mylimieji? Vėl įžiebti aistros kibirkštėles ir atkurti intymią atmosferą – ilgas darbas. Tačiau seksualinį gyvenimą pagerinti galima vos per vieną dieną. Štai kaip tai padaryti!

 

9 patarimai, kaip per dieną pagerinti seksualinį gyvenimą:

 

seksas

  • Seksui skirti pirmenybę. Susituokusi, turinti vaikų, darbą, kitų socialinių įsipareigojimų, turinti mokėti krūvą mokesčių pora gali lengvai supainioti prioritetus. Tai dažniausiai santykių klaida. Kai seksas tampa prioritetu, abu asmenys jaučia atsakomybę jį inicijuoti.

 

  • Skirti 10 minučių bučiniams ir glamonėms su drabužiais. Pradėjus susitikinėti su nauju asmeniu iš pradžių pradedama laikytis rankomis, po to bučiuotis, deja, kai santykiai progresuoja, bučiniai pasitraukia į antrą planą. Kada žmonės bučiuojasi, ypač jei lieka apsirengę, jie dar kartą prisimena, kaip jie iš tikrųjų myli savo partnerį ir kuo jis taip traukia. Tai padeda išsaugoti aistros kibirkštį.

 

  • Dažnai sakyti vienas kitam komplimentus. Nėra geresnio jausmo negu jaustis mylimu ir žinoti, kad savo partneriui atrodote patrauklus, net jei taip nesijaučiate. Komplimentai sužadina šiltus jausmus, sumažina konfliktų ir kritikos riziką.

 

  • Išjungti visus elektroninius prietaisus. Šiandien būti prisijungusiems prie interneto yra svarbu ne tik dėl profesinio, bet ir dėl asmeninio gyvenimo. Tačiau, tapus per daug priklausomiems nuo interneto, išmaniųjų telefonų, gali nukentėti seksualinis gyvenimas. Intymiomis akimirkos likęs pasaulis neturėtų per daug rūpėti. Tada visą dėmesį reikėtų skirti vienas kitam.

 

  • Paversti miegamąjį meilės šventove. Ar jūsų miegamasis atrodo kaip vieta, kurioje dingsta visi pasaulio rūpesčiai ir stresas? Netvarkingai sumesti skalbiniai, neapmokėtos sąskaitos ant naktinio stalelio, vaikų žaislai po lova nepadeda kurti romantiškos atmosferos. Miegamasis turėtų būti meilės šventovė, kurioje būtų galima pamiršti kasdienybės rūpesčius ir ištirpti mylimojo glėbyje.

 

  • Neatsisakyti sekso. Be abejo, yra dienų, kai vienam arba kitam nėra nuotaikos ir tai yra visiškai normalu. Tačiau nuolatos atsisakant suartėjimo galima įžeisti partnerį. Jis gali pradėti jaustis atstumtas ir dėlto kilti pyktis. Neverta laukti, kol planetos išsidėstys tinkama tvarka – seksui nėra blogo laiko!

 

  • Nustoti lyginti savo intymų gyvenimą su kitų. Seksualinis gyvenimas yra individualus dalykas, todėl stengtis pateisinti kažkieno kito, bet ne savo lūkesčius, neverta, nes tai tik skatina nusivylimą. Svarbiausia, kad seksualinis gyvenimas tenkintų jus abu. Kiekvienas žmogus gali turėti skirtingų pomėgių ir nereikėtų savęs smerkti dėlto, kad jie galbūt skiriasi nuo daugumos.

 

  • Naudoti kitus ženklus ar žodžius, kurie padėtų partneriui suprasti, kad esate nusiteikę seksui. Visos poros turi sutartinį žodį ar gestą, kuris kviečia mylėtis. Dažniausiai tai švelnus masažas, prisilietimas arba tiesmukas prašymas. Reikėtų nebijoti kartais parodyti, kad norite sekso, kitaip. Pavyzdžiui, galima dieną siųsti žinutes su erotine potekste arba seksualias savo nuotraukas. Tai skatins partnerį visą dieną apie jus galvoti ir nekantriai laukti vakaro.

 

  • Atvirai diskutuoti apie savo erotines fantazijas. Fantazijos yra normalus seksualinio gyvenimo aspektas. Dalijimasis jomis gali suteikti intymiems santykiams naujų atspalvių. Po tokių paatviravimų seksas tampa dar malonesnis. Abu partneriai gali užrašyti savo svajonių seksualinių santykių scenarijų ir paskui jį duoti perskaityti kitam. Tačiau reikia nepamiršti, kad ne visos partnerio seksualinės fantazijos gali patikti, tad reikėtų pagalvoti, kaip jas būtų galima pakeisti.