Ar tikite, kad „vyrai yra kaip automobilių stovėjimo aikštelė – visos geriausios vietos užimtos“? Išsiskyrę vyrai gali reikšti atsilaisvinusią, naują vietą. Tačiau ar verta pradėti tokius santykius?

 

santykiai

Net šiandien, kai skyrybų skaičius yra labai didelis, išsiskyrę asmenys dažnai nėra vertinami palankiai. Daugumai žmonių skyrybos reiškia nesėkmę, katastrofą, tragediją, neigimą, bjaurius teismo procesus, pinigų dalybas ir vaikų globos klausimus ir nesutaikomus skirtumus. Nemažai žmonių išsiskyrusių asmenų vengia. Net jei tai buvo draugiškos skyrybos. Jie atrodo lyg sugadintos prekės.

 

Norint rasti tą vienintelį, reikėtų suprasti, kad idealiai jums tinkantis asmuo gali būti šiuo metu išsiskyręs. Pastebėta, kad dauguma žmonių tą vienintelį, su kuriuo nori praleisti visą gyvenimą, randa po vienerių ar kelerių skyrybų. Verta pagalvoti apie santykius su išsiskyrusiu – tai gali būti geras pasirinkimas.

 

Tačiau pradėjus susitikinėti su išsiskyrusiu vyru, reikėtų pasistengti bent iš pradžių nepamesti galvos. Tokie santykiai gali būti sudėtingesni, todėl reikėtų viską gerai apgalvoti.

 

9 patarimai apie santykius su išsiskyrusiu vyru:

 
  • Prieš pradėdamos galvoti apie santykius su išsiskyrusiu vyru turėtumėte išsiaiškinti, kuriam skyrybų etape jis dabar yra. Ar skyrybų procesas jau baigėsi, ar dar vyksta? Kiek ilgai jis užtruks? Tai padės suprasti, ar jis pasirengęs naujiems santykiams su įsipareigojimais ir ar tokius santykius reikėtų vertinti rimtai.
 
  • Iš pradžių reikės stengtis išlikti diskretiškiems. Jei vyras jau yra išsiskyręs, tai dar nereiškia, kad nutraukęs visus ryšius su savo ankstesniu gyvenimu. Jis vis dar gali turėti bendrų draugų su savo buvusiąja. Dėl šios priežasties jis gali nenorėti jūsų supažindinti su savo draugais ir artimaisiais. Gali būti, kad jis norės kol kas laikyti naujus santykius paslaptyje.
 
  • Per daug neatvirauti socialiniuose tinkluose. Tai nereiškia, kad negalima atnaujinti paskyros socialiniuose tinkluose. Tačiau asmeninių pasimatymų geriau neviešinti. Kol kas nereklamuoti savo santykių internetinėje erdvėje. Tai ypač aktualu, jei teismo procesas dar vyksta. Nebent norite, kad aplinkiniai jus laikytų šeimos židinio ardytoja.
 
  • Jis jau buvo ten, darė tai. Jis gali netrokšti antrą kartą vesti, ypač jei pirmojoje santuokoje buvo bjaurių dalykų. Todėl nereikėtų tikėtis, kad jis netrukus pasipirš. Po skyrybų jis gali būti pavargęs ir norėti skirti daugiau laiko sau. Kita vertus, jis gali jaustis, kad jau turi tai, apie ką svajoja kiekvienas vyras: vaikų, gyvenamąjį būstą, santaupų.
 
  • Jūs išgirsite viską apie savo vyro buvusiąją. Būkite pasiruošusios pokalbiams apie jo buvusiąją, ypač jei teismo procesas dar vyksta. Pavyzdžiui, jūs paklausite, kaip praėjo diena ir jis atsakys, kad kalbėjo su savo beveik buvusia žmona. Jis gali pykti, koneveikti savo buvusią sutuoktinę dėlto, kokia ji bjauri, savanaudė ir užsispyrusi. Dabartinė partnerė turėtų neprarasti savitvardos, vengti per daug analizuoti savo partnerio žodžių ir situacijos ir stengtis nepriimti visko asmeniškai.
 
  • Nesikapstyti po praeitį. Nepaisant to, kaip palaikote savo dabartinį gyvenimo draugą, supraskite, kad jums nebūtina žinoti kiekvienos skyrybų detalės ir net jo buvusių santykių. Žinoma, gali būti labai smalsu, tačiau reikėtų vengti pernelyg gilintis ir specialiai nepriminti jam buvusiosios.
 
  • Gali būti, kad teks susitikti su vyro buvusiąja. Jeigu vyras turi bendrų atsakomybių su buvusiąja (vaikų, gyvūnų), gali būti, kad anksčiau ar vėliau su ja susitiksite ir jūs. Susitikimas greičiausiai nebus labai malonus, tačiau reikėtų išlikti mandagios ir nusistatyti griežtas ribas tiek dabartiniuose ir buvusiuose santykiuose.
 
  • Jo namai gali priminti buvusius santykius. Išsiskyręs vyras yra finansiškai nepriklausomas, turi gyvenamąjį būstą, tad gali atrodyti kaip puiki partija. Tačiau jeigu jis gyvena tuose pačiuose namuose, kuriuose gyveno su žmona, gali kilti įvairių keblumų. Gali būti nejauku maudytis duše, kuriame galbūt jie kartu prausėsi. Gali būti keista miegoti toje pačioje lovoje, kurioje jie mylėjosi. Nesmagu gaminti virtuvėje, kurioje taip pat jie galėjo mylėtis.
 
  • Jo draugai ir šeima gali jus smerkti. Kai jis jus pristatys savo šeimos nariams, būkite pasiruošusios, kad jie jus atidžiai apžiūrės, vertins ir lygins su buvusiąja. Jie gali jus laikyti blogesne negu buvusioji. Jie kalbėsis jums už nugaros. Tuomet svarbiausia neprarasti orumo. Prisiminkite, kad negalite visiems patikti, o svarbiausia yra santykiai su mylimu žmogumi.