Apsinuoginęs žmogus yra pažeidžiamesnis. Tačiau jei asmuo jaučiasi nepatogiai, būdamas nuogas, tai gali trukdyti visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis seksu arba intymumu. Tad jeigu nesijaučiate pasitikinčios savimi, vilkėdamos tik Ievos kostiumą ir nieko daugiau, laikas sustiprinti pasitikėjimą savimi ir pagerinti lytinį gyvenimą! Nereikia keisti savo kūno – reikia keisti požiūrį į savo kūną!

 

nuogumas

7 patarimai, kaip labiau savimi pasitikėti apsinuoginus:

 

  • Pagerinti laikyseną. Tiesi nugara, atpalaiduoti pečiai, aukštai pakelta galva gali daryti stebuklus. Regis, daugiau nieko ir nereikia, kad labiau pasitikėtumėte savimi. Atsistokite tiesiai, išrieskite užpakaliuką ir pajuskite, kaip išsilaisvina vidinė seksualumo deivė. Skamba juokingai, bet tai tikrai veikia!

 

  • Naudoti aksesuarus. Pabandykite papuošti savo nuogą kūną aksesuarais prieš veidrodį, kol pasijusite kaip karalienė. Galima net išbandyti bikinio srities puošimą ornamentais, blizgučiais. Jeigu tai ne jūsų stilius, atraskite tokį bikinio srities depiliacijos būdą, kuris padėtų labiau pasitikėti savimi ir atrodytų pirmiausiai jums estetiškai ir seksualiai.

 

  • Puoselėti save. Šiek tiek įdegęs, nudepiliuotas kūnas, atliktas pedikiūras ir manikiūras padeda pasikelti savivertę ir labiau pasitikėti savimi. Tiesiog jausitės gaiviai. Tyrimai rodo, kad moterys, kurios rūpinasi savimi pozityviau galvoja apie savo kūną. Kartais vien apsilankymas pas manikiūro meistrę, gali padėti sustiprinti ego ir labiau pasitikėti savo miegamajame.

 

  • Susikurti tinkamą nuotaiką. Tinkamas apšvietimas ir muzika gali turėti didelę įtaką nuotaikai. Prislopinkite šviesą, uždekite kvapnių žvakių, įsijunkite mėgstamą, lyriškų baladžių grojaraštį ir atsipalaiduokite. Kai nuotaika bus seksuali ir jausitės seksualiai.

 

  • Žiūrėti į kitas apsinuoginusias moteris. Pasiimkite knygą, kurioje yra nuogų moterų fotografijų, apsilankykite striptize arba stebėkite seksualius vaizdo įrašus internete (geriausia mėgėjiškus). Dauguma seksualių moterų, kurias matome, yra profesionalūs modeliai ir aktorės. Pradėjus domėtis daugiau, pamatysite, kad moterų kūnai išties labai įvairūs. Skiriasi jų formos, dydžiai, „netobulumai“ yra standartas, kurio nereikėtų gėdytis. Supratus, kad niekas neatrodo tobulai, kai nusimeta drabužius, pradedama labiau pasitikėti savimi. Lengviau priimti save tokį, koks esi, kai nelygini su nerealistiškais idealais.

 

  • Atrasti savyje vidinę blogą mergaitę. Net viena populiariausių pasaulyje amerikiečių dainininkė Beyonce kreipiasi į savo „alter ego“, kad jaustųsi stipresnė ir bebaimė. Kiekvienos moters viduje slypi bloga mergaitė, norinti išsiveržti ir užkariauti pasaulį! Leiskite šiai savo asmenybės pusei bent retkarčiais atsiskleisti ir dominuoti!

 

  • Liesti save. Jeigu reikia dar vienos priežasties, kodėl verta masturbuotis – tai štai: liesdamos save geriau susipažįstate su savo seksualiąja puse. Mes esame lytinės, seksualios būtybės ir jau vien tai turėtumėme jaustis gerai apsinuoginusios!