LNK „Mes pačios“ laidos vedėja ir „69 danguje“ atlikėja Nijolė Pareigytė Rukaitienė į pagalbą pasitelkusi savo kolegę Ingridą Martinkėnaitę, visą dieną plušo natūralios kosmetikos laboratorijoje savo rankomis kurdamos dovaną Karinai.

 

NIjole biokosmetika

„Kalėdos – svajonių išsipildymo metas, todėl su Ingrida nusprendėme Karinai pagaminti ir padovanoti lūpas putlinantį balzamą“, – kikeno moterys.

 

„Pirmasis mūsų rankomis,  šaltalankių pagrindu, pagamintas lūpų balzamas jau prekyboje, o Karinos grožio priemonę gaminsime su šokoladu, kuris gerokai pultina lūpytes. Gal tokio reiktų ir Godai?“, – šypsodamasi klausė Nijolė.

 

Atskubėjusios į natūralios kosmetikos gamybos pamoką, moterys pirmiausiai išbandė natūralius kosmetikos ingredientus, jų poveikį ir kvapus. Ruošiantis žiemos šventėms, Nijolė ir Ingrida nusprendė pasigaminti lūpų balzamus su bičių vašku, kuriam  naudojo mango sviestą, makadamijų ir šaltalankių aliejų.

 

„Labai smagu dalyvauti tokiame gaminimo procese, nes pusę tepi ant lūpų, pusę ant plaukų galiukų: tai ant veido, tai ant rankų, ir jauti kaip gražėji“, – juokavo Nijolė.  „Žmonės praleidžia labai daug laiko virtuvėje kepdami įvairius pyragus, ir tai ne visada į naudą, o tokia gamyba teikia naudos ir sielai,  ir kūnui“, – pastebėjo Ingrida.

 

Šio sekmadienio laida „Mes pačios“ stebins savo žiūrovus paprastais ir labai naudingais natūralios kosmetikos receptais, kuriais galima pasinaudoti  gaminant namuose. Laidos kūrėjai taip pat atskleis kosmeceutinės kosmetikos paslaptis ir supažindins žiūrovus su nuostabiu jos poveikiu. Laidoje kaip visuomet daug atsakymų į intymius, moteriškus klausimus.