Susitaikymo seksas arba seksas po ginčų dėl savo intensyvumo ir sukauptų emocijų išsiveržimo dažnai prilyginamas ugnikalnio išsiveržimui, fejerverkų sprogimui ar gėlių sužydėjimui. Tai, ko gero, vienas iš geriausių dalykų, kuriuos gali suteikti barniai. Kartais jie taip pat veda prie abiems pusės naudingų kompromisų, kas irgi nėra blogai. Reikėtų atsiminti vieną taisyklę: mylėtis nereikėtų pradėti tol, kol konfliktas dar nėra išspręstas. Susitaikymo sekso esmė yra patvirtinti susitaikymo faktą ir parodyti savo meilę ir aistrą.

 

5 ženklai, rodantys, kad susitaikymo seksas neatlieka savo funkcijos:

 

"seksas"

  • Jūs vis dar esate susierzinę. Seksas pykstant nėra intymus, todėl jis partnerių labiau nesuartina. Kai vienas asmuo jaučiasi įskaudintas, o kitas neturi nė menkiausio supratimo, kaip reikėtų šią problemą spręsti, dažniausiai pasitelkiamas į pagalbą seksas. Klaidingai manoma, kad pasimylėjus visos problemos dings. Tačiau naivu tikėtis, kad taip nutiks. Ėjimas iš karto prie reikalo gali turėti ilgalaikę žalą santykiams ir, vaizdžiai kalbant, pastatyti milžinišką neišsakytų žodžių sieną tarp abiejų partnerių. Todėl visų pirma reikėtų susitaikyti ir tik po to leistis į intymius malonumus.
 
  • Seksą naudojate kaip priemonę išvengti konfliktų ir rimtų pokalbių. Aiškintis vienas kito emocijas gali būti labai nemalonu. Tačiau bandant atkurti ryšį, naudojantis seksu, prieš tai neišsprendus konflikto, gali pakenkti intymumui, palikti kartėlio jausmą, sukelti liūdesį. Partneriai po tokio sekso gali jaustis nutolę ir vieniši. Seksas, naudojamas kaip susitaikymo priemonė, panaikina ribas tarp pykčio, konfliktų ir intymių dalykų. Todėl ilgainiui nuo tokių santykių ir nuolatos įtemptų emocijų pradeda darytis bloga.
 
  • Jūsų supratimas apie tai, koks turėtų būti susitaikymo seksas, skiriasi nuo jūsų partnerio. Vienas iš partnerių gali galvoti, kad per susitaikymo seksą galima viskas, tačiau kitas gali turėti kitokią nuomonę. Todėl kad seksas dar labiau nesuerzintų, reikėtų iš anksto aptarti, kas galima mylintis po ginčų ir kas ne. Moterys kartais gali jausti apmaudą, kad pasidavė pagundai mylėtis, kai problema dar nebuvo išspręsta. Įsitikinkite, kad abu tikrai to norite ir turite vienodų vilčių.
 
  • Tai vienintelis seksas, kurį gaunate. Susitaikymo seksas gali būti nepakartojamas, tačiau tai neturėtų būti vienintelė proga pasimylėti poros santykiuose. Jeigu specialiai ieškoti dingsčių konfliktui, kad galėtumėte pasimylėti, reikėtų iš naujo įvertinti savo santykius ir kažką keisti. Kad ir koks įspūdingas didysis finalas būtų, manipuliavimas partneriu yra nesveikų santykių požymis. Be to, nuolat mylintis po konfliktų, galima nebemokėti susijaudinti ir patirti orgazmą, kai santykiai klostosi sklandžiai.
 
  • Užsiimate susitaikymo seksu tam, kad išsaugotumėte santykius su savo brangiausiuoju. Tai labai dažnai nutinka, kai vienas iš partnerių nujaučia, kad kitas jį gali palikti. Tačiau toks būdas išsaugoti santykius gali padėti tik trumpam laikui, ypač jei kitas žmogus jaučia, kad nebenori šių santykių. Kai seksas naudojamas kaip priemonė ką nors atidėti ar išvengti, tai tik dar labiau kenkiate sau. Kai įvyks tai, kas neišvengiama, jausitės dar labiau įskaudinti ir įžeisti.