Romantiški santykiai darbe užsimezga ne taip ir retai. Kaip išsaugoti tokius santykius ir neprarasti darbo? Jeigu asmuo dirba, sportuoja ir dar nori pailsėti, laiko būsimoms antrosios pusės paieškoms beveik nebelieka. Labai užimti šiuolaikiniai žmonės artimus santykius neretai užmezga ten, kur praleidžia daugiausiai laiko: darbe, sporto klube ar pietaudami toje pačioje kavinėje. Kokių taisyklių reikėtų laikytis, kas asmeninė romantika neužgožtų darbų?

 

5 patarimai, kaip suderinti romantiškus santykius darbe:

 

santykiai

  • Niekam nepasakoti apie savo asmeninius santykius. Biuras – tai lyg terariumas, kuriame apkalbos sklinda taip pat greitai kaip sėdint ant suoliuko prie namo. Todėl labai svarbu prisiminti, kad prasitarus vienam kolegai apie romaną su bendradarbiu, po savaitės apie tai žinos visi biuro darbuotojai. Jeigu labai norisi su kažkuo pasidalyti savo jausmais ir išgyvenimais, rekomenduojama išsikalbėjimui rinktis draugus ne iš darbo aplinkos. Įdomu: daugiau nei 50 % moterų turi intymių santykių su kolegomis verslo kelionėse.

 

  • Iš anksto aptarti, kaip bus derinamas darbas ir santykiai. Tikėtina, kad po tam tikro laiko santykiai su kolega nutrūks ir jums teks toliau dirbti tiesiog kaip eiliniams bendradarbiams. Norint išvengti nemalonių situacijų, reikėtų iš anksto aptarti, kaip elgtis, jei asmeniniai santykiai nesusiklostys. Labai svarbu ir toliau bendrauti draugiškai, gerai sutarti. Priešingu atveju, greičiausiai teks ieškoti naujo darbo. Svarbu: pasistengti neužmegzti romano su viršininku. Tokie santykiai praktiškai niekada nesibaigia gerai.

 

  • Romanas darbe – paprastai reiškia tik seksą. Žinoma, pasitaiko ir išimčių, kai romanas darbe baigiasi vestuvėmis. Tačiau tai labai reti atvejai. Dažniausiai viskas, ką gali pasiūlyti, biure užsimezgę romanai – tai geras ir kokybiškas seksas abipusiu noru. Labai svarbu tai suprasti, norint išvengti tolesnių nesklandumų.

 

  • Pasistengti darbe galvoti tik apie darbą. Darbo laikas nėra skirtis mintims apie dominantį asmenį. Jeigu vis tiek galvosite ir daug bendrausite, tai neigiamai atsilieps darbų kokybei. Todėl tokie santykiai bus ne kaip papildomas malonumas, bet dargi ir pridarys begalę problemų su valdžia. Be to, kiti bendradarbiai gali pradėti galvoti, kad dėl šio romano, esate pasiruošę paaukoti savo gerą reputaciją. Svarbu niekada nepamiršti, kad darbas visada svarbiau nei romanas.

 

  • Dėl darbo nereikėtų aukoti asmeninių santykių. Dauguma moterų, kada yra įsimylėjusios, yra pasiruošusios mesti viską, kad tik būtų su savo susidomėjimo objektu. Užmezgus romaną biure gresia, kad nebeliks laiko asmeniniam gyvenimui ir visi interesai apsiribos darbu. Tačiau pabaigus darbą nėra būtina kalbėti tik apie tai, ką darėte visą dieną. Reikėtų pasistengti skirti susitikimus su dominančiu asmeniu ne darbo metu. Įdomu, kad 60 % porų, kurios užmezgė romaną darbe, darbo dienomis naudoja skirtingą pokalbių programą.