Visi žmonės turi savų keistenybių. Tos keistenybės – tai mieli ir žavūs įpročiai, dėl kurių esame unikalūs. Vienas iš geriausių santykių dalykų yra pažinimo procesas ir sugebėjimas mylėti viską, net ir kartais erzinančias keistenybes. Reikia pripažinti, kai romantinė santykių fazė baigiasi ir nukrinta rožiniai akiniai, kai kurie dalykai, kuriuos daro antroji pusė, pradeda atrodyti nepakenčiami. Štai keletas tokių dalykų.

 

santykiai

5 mieli dalykai, kurie iš tiesų nėra mieli:

 
  • Jis (ji) nori dalytis maistu. Dalijimasis – tai rūpinimasis. Tačiau tik ne tada, kai kalbama apie ledus ar kitą skanėstą. Reikėtų suprasti, kad kiekvienas iš mūsų turime patiekalų, kuriais dalytis su kitais visai nenorime, net jei kitas žada, kad atsikąs tik mažą kąsnelį, o iš tikrųjų suvalgo pusę. Tai gali sukelti net konfliktą arba bent jau palikti nuoskaudą!
 
  • Jis (ji) kalba vaikiškai. Dauguma suaugusių asmenų nemėgsta pernelyg infantiliai besielgiančių žmonių. Pravardės, vadinimas gyvūnų rūšimis, saldūs, mieli žodeliai – kartais jie iš tikrųjų praskaidrina nuotaiką, tačiau nereikėtų tuo per daug piktnaudžiauti. Kitas žmogus gali pagalvoti, kad laikote jį nebrandžiu.
 
  • Jis (ji) leidžia antrajai pusei priimti visus sprendimus. Galimybė kiekvieną kartą pasakyti paskutinį, lemiamą žodį, gali būti kiekvieno kontrolės maniako svajonė. Tai, ko gero, geriau negu kiekvieną kartą sulaukti pasiūlymo atmetimo arba susiginčyti dėl kiekvieno nieko. Tačiau nuolatinė sprendimų priėmimo atsakomybė (nuo to, ką valgyti pietums iki to, kurį santechniką kviesti ir kaip leisti laisvalaikį) labai išvargina psichiškai. Sveikuose santykiuose sprendimus priima abu, nes kartais gali vienas turėti geresnių minčių, o kitą kartą – kitas.
 
  • Jis (ji) pradeda meilintis po ginčų per greitai. Po konflikto paprastai žmonėms reikia atvėsti, todėl labai svarbu, kad partneris turėtų suvokimą apie jūsų asmenines ribas. Mielas atsiprašymas ir meilės prisipažinimas ištartas ne laiku gali dar labiau suerzinti. Geriau palaukti, kol jausmų audros nurims ir po to nuoširdžiai atsiprašyti.
 
  • Jis (ji) nustebina sutvarkydama(s) visus partnerio(-ės) asmeninius daiktus. Žinoma, labai smagu, kai abu partneriai vienodai prisideda tvarkydami buitį, tačiau tik ne kalbant apie pačius asmeniškiausius daiktus. Nėra nieko nemaloniau negu po tokio netikėto antrosios pusės sutvarkymo suprasti, kad nebėra kažkokio jums labai reikalingo daikto. Asmeninius daiktus, vonios reikmenis, automobilio saloną ir kt. reikėtų tvarkytis patiems, priešingu atveju gresia, kad apkaltinsite antrąją pusę kažką padėjus ne ten išmetus daiktą, kuris yra reikalingas, nors jums pasirodė kitaip.