Sunku pasakyti, kiek tame tiesos, bet reikia pripažinti, kad 33-oji lygiagretė Šiaurės ir Pietų pusrutuliuose vaidina didelį vaidmenį šiuolaikinio pasaulio katastrofose. Dalase vyksta automobilių avarijos, Tripolyje kyla „Arabų pavasario“ sukilimai. Be šių miestų 33-ojoje lygiagretėje dar yra Bagdadas, Damaskas, Kašmyras, Tibetas ir Nagasakis. Ar tik sutapimas, kad okultizmo teorijoje skaičiui 33 teikiama itin didelė reikšmė?

 

Viskas, ką jums reikia padaryti – tai pažvelgti į pasaulio žemėlapį. Raskite žemėlapyje Dalaso miestą, garsėjantį automobilių avarijomis ir tuo, kad čia 1963 metais buvo nužudytas JAV prezidentas Džonas F. Kenedis. Susiraskite Libijos sostinę Tripolį Afrikoje. „Arabų pavasario“ sukilimų metu sostinę, užgniaužęs kvapą, stebėjo visas pasaulis. Azijoje yra Bagdadas – žymus Šachrazados pasakomis ir masinio naikinimo ginklais, rašo pravda.ru.

 

Ten pat rasite Damasko miestą, kuris pagal pranašo Izaijo pranašystę turėtų būti sunaikintas. Atidžiau pažiūrėję į žemėlapį pastebėsite, kad šioje lygiagretėje yra Irano didmiestis Isfahanas. Jeigu tęsite kelionę pasaulio žemėlapiu, aptiksite „taikų“ Afganistaną ir Kašmyrą, garsėjantį vietiniais karais. Ir, žinoma, rasite Tibetą. Nagasakis yra toje pačioje platumoje kaip Los Alamos atominė dykuma. Trumenas buvo 33 JAV prezidentas.

 

33 laipsnis yra aukščiausias laipsnis masonų veikloje, tai skaičių 11 ir 22 suma, Dantės „Dieviškosios komedijos“ giesmių skaičius,  tai visatos karalius ir dvasinis išsipildymas. Tai reiškia, kad šis skaičius yra pagrindinis naujo pasaulio tvarkos istorijos skaičius. Taro kortose 22 ir 11 skaičių suma reiškia galią ir draugystę.

 

Kai buvęs prezidentas Džordžas V. Bušas pranešė, ketinantis bendradarbiauti su D. Britanija, naftos monarchais ir Europos socialistų partijomis, Vakarų valstybės vos progai pasitakius pradėjo remti vieną karą po kito.

 

Prieš 200 metų A. Diuma viename veikale aprašė žmonių troškimą sunaikinti visuomenę. Atrodo, lyg kažkas būtų nusprendęs pasinaudoti magišku skaičiumi ir 33-ąja lygiagrete, kad A. Diumos žodžiais tariant, suprastų, esantis „daugiau nei žmogus. Supratau esantis beveik Dievas“.