Kiekvieną šeštadienį jautrių akimirkų ir sukrečiančių istorijų išsiilgusius žiūrovus prie TV3 ekranų ir toliau kviečia neeilinis realybės šou „Misija: vestuvės“. Jame būsimos nuotakos ne tik pasakoja apie kino scenarijų vertus išgyvenimus, bet ir kovoja dėl išvaizdos pokyčių ir galimybės patekti į finalą. Jau ketvirtoje išlikimo kovoje šįkart varžysis dvi jaunos moterys – dalies klausos dar vaikystėje netekusi Dominyka ir Darija, kuri papasakos apie patirtas patyčias, dėl jų atsiradusius kompleksus ir net norą pasitraukti iš gyvenimo.

 

image (1) (Small)

 

Projekte „Misija: vestuvės“ iš pradžių varžėsi net 12 būsimų nuotakų, kurių didžiausia svajonė – profesionalų pagalba patobulinti savo išvaizdą ir laimėti pagrindinį šou prizą – vestuvių šventę pramogų ir poilsio centre „Belmontas“. Tačiau kiekvienoje laidoje šansą laimėti išvaizdos pokyčius ir patekti į finalą laimi tik vieną iš būsimų nuotakų.

 

image (2) (Small)

 

Šiandien televizijos žiūrovai išgirs dar dviejų būsimų nuotakų istorijas. Viena jų – darželio auklėtoja dirbanti Dominyka, kuri būdama vos trejų susirgo gripu. Dėl gripo komplikacijų mažylė neteko dalies klausos, teko nešioti klausos aparatą, kurio mergina ilgai gėdijosi.

 

image (3) (Small)

 

Tačiau net ir kompleksuodama dėl šio trūkumo Dominyka neužmiršo savo laimės – sutiko mylimą žmogų ir jau planuoja vestuves. „Supratau, kad klausos man jau niekas nesugrąžins. Arnas mane patraukė didele akinančia šypsena, teigiamomis emocijomis. Paklausiau jo, ar norėtų su manimi turėti šeimą“, – laidoje pasakos Dominyka.

 

image (4) (Small)

 

Kita išlikimo kovos dalyvė – televizijos žiūrovams jau puikiai pažįstama realybės šou „2 Barai“ dalyvio Juozo sužadėtinė Darija, kuriai jis pasipiršo tiesioginiame eteryje. Nors sužadėtuvės buvo nutrauktos, vėliau pora nusprendė negalinti būti atskirai ir vėl galvoja apie vestuvių šventę.

 

image (5) (Small)

 

Nusprendusi dalyvauti projekte „Misija: vestuvės“, Darija šou kūrėjams papasakojo ir anksčiau nutylėtą savo istoriją. Vaikystėje užgauliota ir patyčias patyrusi mergina nesijautė tokia, kaip jos bendraamžiai. Laidos žiūrovams Darija atskleis, kad nepritapimas ir baimė ją privedė prie depresijos ir net minčių apie savižudybę.

 

image (6) (Small)

 

„Stengdavausi slėpti ašaras, nustojau išsikalbėti. Pradėjau galvoti apie savižudybę, bet mane išgelbėjo kaimynas. Labai dažnai kilo minčių, kad manęs niekas nepamils, bet Juozas mane iš to ištraukė“, – atviraus Darija.

 

image (Small)

 

Darija tikins, kad neigiamų minčių atsikratyti jai padėjo būtent meilė Juozui, todėl kaip niekad laiminga pora nori susituokti. Tiesa, prieš vestuves abi išlikimo kovos dalyvės taip pat siekia išpildyti didžiausią svajonę – atsikratyti išvaizdos problemų. Dominyka kompleksuoja dėl kreivos nosies pertvaros ir veido raudonio, o Darijai trukdo platūs klubai, putlūs skruostai ir bėrimas ant veido.

 

Būsimos nuotakos dėl savo problemų konsultuosis su tikrais grožio profesionalais ir apsilankys lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikoje „Estetus klinika“ bei „SV plastinės chirurgijos centre“ kur gydytojai profesionalai pasiūlys geriausius gydymo sprendimus.

 

Tačiau dėl savo išvaizdos pokyčių merginoms teks ir pakovoti. Apsilankiusios Kaune įsikūrusiame restorane „Floros simfonija“ dalyvės ne tik išvys iliuzionisto ir renginių vedėjo Algimanto Frankonio pasirodymą, bet ir turės įveikti nuotaikingą užduotį – pasirinkti vestuvių šventės valgius, kuriuos skanaus ir vertins neeilinė publika.

 

Savo lemiamus balus taip pat sudės visi grožio profesionalai, kurie yra komisijos nariai. Tik jie nuspręs, kuri iš moterų – Darija ar Dominyka – yra vertesnė išvaizdos pokyčių ir kelialapio į šou finalą.

 

Kuri iš išlikimo kovos dalyvių pelnys komisijos balsus ir įveiks specialią užduotį? Kaip būsimos nuotakos susidorojo su gyvenimo sunkumais ir atrado meilę? Visi atsakymai jau šiandien, šeštadienį realybės šou „Misija: vestuvės“ išlikimo kovoje.

 

Naujas, jausmingas ir tikras pokyčių realybės šou MISIJA:VESTUVĖS – šeštadieniais 18 val. per TV3!

 

Kadrai iš laidos