Viliojimo menas – tai lyg subtilus medžiotojo ir jo grobio šokis. Vienas per greitas arba per daug akivaizdus ženklas ir auka pabėgs kaip išsigandęs elnias, o gal tiesiog sumišęs nueis. Vilioti reikia lėtai ir atsargiai, kad neišgąsdintumėte, kad žmogus net nepastebėtų, jog jį stengiamasi suvilioti. Gundymo procesas turi vykti labai natūraliai ir tam nebūtinai reikia žodžių…

 

santykiai

15 patarimų, kaip suvilioti be žodžių:

 

 • Pasirinkti suvilioti tinkamą partnerį. Nėra tokių veiksmų, kurie 100 % padėtų suvilioti kiekvieną. Jeigu žmogus abejingas, jis nė nepastebės pastangų ir ženklų. Pirmiausiai reikia atitikti to žmogaus, kurį norima suvilioti skonį.

 

 • Užmegzti ir išlaikyti akių kontaktą. Akių kontaktas veikia dėl kelių priežasčių. Visų pirma jis parodo pasitikėjimą savimi, o tai yra patrauklu. Antra, jis priverčia žmones pasijusti šiek tiek nepatogiai. Tačiau jeigu žmogus savo asmeniniu gyvenimu yra visiškai patenkintas, gali būti, kad jo suvilioti nepavyks jokiais būdais.

 

 • Vilioti kitais būdais, veikti strategiškai. Keli bučiniai tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje gali padaryti stebuklus. Palinkite jam prie ausies ir prisilieskite lūpomis prie kaklo. Pirštais braukykite ranką arba koją. Tegul judesiai būna lėti, kad susijaudinimas augtų pamažu.

 

 • Pasiūlyti masažą. Tai ne tik padės atsipalaiduoti po ilgos dienos, bet fizinis kūnų kontaktas paskatins galvoti apie intymesnius dalykus.

 

 • Atkreipti dėmesį į jautrias zonas. Visi turi jautrių zonų, kurios priverčia visą kūną virpėti. Atraskite, kas labiausiai jaudina partnerį ir žinosite, kokį mygtuką paspausti, kad jis būtų pasiruošęs seksui.

 

 • Suvilioti maistu. Senas posakis, kad: „kelias į vyro širdį veda per skrandį“ turi tiesos. Maistas suteikia komfortą ir nuginkluoja. Rekomenduojama išbandyti libido keliančius delikatesus, pavyzdžiui, šokoladą ar jūros gėrybes bei nepamiršti gėrimų su burbuliukais elegantiškose taurėse.

 

 • Namuose turėti romantiškų detalių. Ant stalo palikti vazą su rožėmis. Iki vonios arba lovos nubarstyti kelią rožių žiedlapiais. Švelni arbatinių arba kitų žvakių šviesa sukurs jaukią ir intymią atmosferą.

 

 • Prikąsti lūpą. Knygoje „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ pagrindinė veikėja, Anastazija Styl, turėjo įprotį kandžioti lūpą ir tai labai jaudino kitą pagrindinį veikėją, Kristianą Grėjų. Realiame gyvenime realius vyrus tai taip pat labai jaudina. Tai labai erotiškas gestas, tarsi kviečiantis bučiuotis ir mylėtis, kuris vienu metu parodo ir nervingumą, ir susidomėjimą.

 

 • Pakviesti lėtam šokiui. Įjungti lėtą muziką ir pakviesti partnerį pašokti. Vyrai, priglauskite, skruostą prie mylimosios skruosto. Moterys, padėkite galvą ant savo brangiausiųjų pečių. Pajuskite vienas kito alsavimą, artumą ir besiskleidžiantį seksualumą.

 

 • Pašalinti potencialius trikdžius. Vaikus palikti prižiūrėti auklei. Išjungti televizorių ir telefonų garsą. Šiuolaikiniame, aukštųjų technologijų amžiuje sunku pasijusti, lyg būtumėte tik du žmonės visame pasaulyje, bet gali padėti susikurti tokią informaciją tokių trukdžių pašalinimas.

 

 • Paimti už rankos ir nuvesti į miegamąjį. Abejonių, ką ten norite veikti, niekam nekils.

 

 • Pakutenti partnerį, kutulį derinant pakaitomis su švelniais bučiniais. Suvilioti galima ir žaismingai. Pavyzdžiui užpulti partnerį ir užkutenti, retkarčiais kutenimą pakeičiant lėtais, švelniai bučiniais.

 

 • Nužvelgti dominančio asmens kūną nuo pėdų iki akių. Priverskite jį pasijusti patraukliu, nužvelgdami nuo kojų iki akių. Lėtai žvilgsniu kilkite aukštyn ir tai darant, palaipsniui pradėkite vis plačiau šypsotis.

 

 • Atidžiai pasirinkti aprangą. Tai gali būti maža, juoda suknelė, vyro naktiniai marškiniai ant nuogo kūno ar kt. Kuo geriau pažįstate partnerį, tuo lengviau apsispręsti ir nesuklysti.

 

 • Užkalbinti. Žmonės jaučiasi patrauklūs ir pasitikintys savimi, kai kiti turi panašių interesų. Parodykite, kad tas asmuo suintrigavo. Šypsena, žvilgsnis, švelnus prisilietimas yra susidomėjimo ženklai. Galima užsiminti, kad norėtumėte nusitempti į lovą, bet yra ir subtilesnių būdų, kaip suvilioti ir išvengti nemalonaus jausmo, jei paaiškėtų, kad neteisingai interpretavote dominančio žmogaus veiksmus.