Daugelis kalba apie tai, kad norėtų pakeisti likimą, tačiau veiksmų imasi retas. Dažnai atrodo, kad likimo keitimas pareikalautų per daug asmeninių pastangų. Tačiau keitimasis prasideda nuo pirmųjų, mažų žingsnelių. Pakeisti likimą gali ir vienas tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje pasakytas žodis.

 

likimai

11 metodų, padėsiančių pakeisti likimą:

 
  • Malda. Malda reiškia ryšį su Dievu, kuris yra visko pagrindinė priežastis. Todėl sakoma: „paprašykite ir jums bus duota“. Žinoma, tik tada, jei maldos yra nuoširdžios. Malda gali padėti pakeisti likimą į gera. Ryto ir vakaro maldos daro didžiausią įtaką psichikos būklei ir skatina dvasinį augimą.
 
  • Nuolankumas. Tapti nuolankesniais galima gerbiant tėvus, kad ir kokie jie bebūtų. Visi tėvai turi kažką, dėl ko yra verti pagarbos. Jeigu vyras gerbia tėvą, visos kliūtys jo socialinėje raidoje dingsta, jis tampa tikru vyru, įgyja vyriškų savybių. Jei moteris gerbs tėvą, gaus gerą vyrą. Jeigu vyras gerbs motiną, gaus gerą žmoną. Jeigu moteris gerbs motina, ji taps pilnateise piliete ir gaus galimybę daug pasiekti visuomeniniame gyvenime. Nuolankesniais padėti gali ir dvasinio tobulėjimo knygų skaitymas.
 
  • Sveiki įpročiai ir savo gyvenimo valdymas. Tai kasdienis režimas, tinkama mityba tuo pačiu laiku, optimali kūno ir proto būklė. Reikia daryti, kas patinka ir kas galėtų būti naudinga, nors ne visuomet norėtųsi tai daryti. Vadovautis sveika logika ir suprasti, kad dėl nepagrįstų norų kartais kyla problemų.
 
  • Bendravimas su išmintingais ir dvasingais žmonėmis. Jie gali būti tarsi kelrodė žvaigždė, padedanti pasirinkti tinkamą kelią ir keisti likimą.
 
  • Naudoti magiškų savybių turinčias priemones. Tai augalai ir aromatiniai aliejai (bazilikas, bosvelijų derva (frankincensas), mėtos, rožės, santalas, šafranas ir kt.). Brangieji akmenys padeda tik tada, kai yra tinkamai naudojami.
 
  • Nesavanaudiškumas. Būtina ugdyti nesavanaudiškumą, aukoti tiems, kuriems reikia pagalbos (maisto, drabužių ir kt.). Taip pat tai reiškia nieko neimti iš kitų, nebent tikrai to reikia. Galima priimti dovanas, tačiau netapti nuo jų priklausomu. Nesavanaudiškų žmonių likimas gali labai greitai pasikeisti.
 
  • Švęstas vanduo ir maistas. Švęstą vandenį geriausia gerti tuščiu skrandžiu, apšlakstyti galvą ir pan. Šventintu maistu pamaitinti namiškius ir svečius.
 
  • Sveikatai nepalankių produktų (alkoholio, cigarečių ir kt.) atsisakymas. Norint pakeisti likimą reikia atsisakyti dalykų, kurie kenkia sveikatai, įskaitant blogus įpročius (alkoholio vartojimą, rūkymą ir kt.). Tai turi būti savanoriškas sprendimas, o ne prievarta. Atsisakyti lengviau, kai blogus įpročius galima pakeisti kažkuo geru, naudingu.
 
  • Pasninkas ir askezė. Gyvenimą keičia pasninkavimas ir asketiškas gyvenimo būdas, nes moko susivaldyti. Pasninko dienomis rekomenduojama gilintis į save, skaityti rimtąją literatūrą, užsiimti dvasinėmis veiklomis.
 
  • Atleisti, atgailauti, pašalinti bjaurius charakterio bruožus. Mes turėtume prašyti atleidimo ir atleisti visiems. Tada pasaulis taptų gražesne vieta gyventi.
 
  • Šventųjų vietų lankymas. Teigiama, kad piligriminės kelionės keičia mąstymą, požiūrį į daugelį dalykų, net padeda suprasti, kas jūs iš tikrųjų esate ir ko norite šiame gyvenime.