Teigiama, kad gydymas transu – tai labai efektyvus metodas slopinti fiziniams ir dvasiniams negalavimams. Būnant transo būsenoje užmezgamas labai stiprus ryšys su dvasių pasauliu. Iš jo gaunamos gydančios energijos patenka į kūną. Jos patenka būtent ten, kur reikia ir pradeda gydyti būtent tą vietą, kuri negaluoja. Gydymas transu kitaip dar vadinamas panirimu į save.

 

Gydymas transu gali padėti:

 

transas

  • Sumažinti skausmą;
  • Gali padėti pajusti vidinę ramybę;
  • Gali padėti užmegzti gilesnį ryšį su viskuo;
  • Gali padėti atgauti minčių aiškumą;
  • Gali padėti atgauti dvasios pusiausvyrą;
  • Suteikia daugiau energijos;
  • Gali padėti geriau pažinti save;
  • Padeda paleisti praeitį ir išmokti gyventi toliau.
 

10 patarimų, kaip patiems taikyti transo techniką ir pasveikti:

 
  • Apsivilkti patogiais drabužiais. Sunku atsipalaiduoti, vilkint griaužiantį vilnonį megztinį ir segint diržą. Patogūs medvilniniai marškinėliai ir sportinės kelnės arba naktiniai marškiniai – tinkama apranga, padedanti nusiraminti ir pasinerti į savo mintis.
 
  • Susirasti tylią ir ramią vietą. Jums neturėtų trukdyti namiškiai, žiūrintys televizorių, antroji pusė, besimokanti groti gitara ir irzlūs vaikai. Jeigu esate vieni namuose, išsirinkite mėgstamiausią vietą namuose. Jeigu namie yra žmonių, vis tiek tikriausiai pavyks rasti ramią vietelę kambaryje arba lauke. Prieš pradedant seansą reikėtų įsitikinti, kad temperatūra patalpoje, kurioje ketinate būti yra maloni.
 
  • Atsisėsti arba atsigulti ant patogios kėdės arba sofos. Jeigu esate lauke, susiraskite gražią vietą ant žolės ar samanų. Įsitikinkite, kad sėdite patogiai (sėdėti turėsite 15 minučių arba ilgiau): jeigu sukryžiuosite kojos, viduryje seanso galite pasijusti nepatogiai, todėl turėsite jį nutraukti anksčiau laiko.
 
  • Atsakykite sau, kodėl norite panirti į transą. Galbūt norite atsikratyti priklausomybės, nerimo ar paprasčiausiai atsipalaiduoti po ilgos dienos? Prieš pradedant kelis kartus pakartokite, ko iš to tikitės. Pavyzdžiui, jeigu norite mesti rūkyti, sakykite: „Esu stipresnis negu mano priklausomybė nikotinui. Nebenoriu daugiau rūkyti. Aš turiu pakankamai valios mesti rūkyti“.
 
  • Užmerkite akis ir pradėkite atpalaiduoti kūną, pradedant nuo kaklo iki kojų pirštų. Atsikratykite negatyvių minčių, nerimo ir abejonių. Pajauskite, kaip atsipalaiduoja kiekvienas jūsų kūno raumuo. Iš pradžių rankų, po to pirštų, šlaunų ir t. t. Jeigu sunku atpalaiduoti kūną, pabandykite įsivaizduoti šiltą vandenį, pamažu apliejantį jūsų kūną. Kai jūsų kūnas atsidurs po vandeniu, pajusite visišką atsipalaidavimą.
 
  • Giliai, lėtai ir ramiai kvėpuoti. Kai įkvepiate, įsivaizduokite, kaip po jūsų kūną pasklinda pozityvi energija. Kai iškvepiate, įsivaizduokite, kaip iš jūsų kūno išeina visa susikaupusi negatyvi energija.
 
  • Norint pasiekti transo būseną, reikia pasitelkti vaizduotę. Pabandykite įsivaizduoti kažką paprasto: pavyzdžiui, kaip atsikandate sultingo arbūzo. Kaip tas arbūzas atrodo, koks jis skonis, koks jausmas apima jį valgant? Pabandykite įtraukti visus 5 pojūčius tai vizualizuodamos. Po to įsivaizduokite kažką sudėtingiau: pavyzdžiui, kad esate kokioje nors labai ramioje vietoje. Pavyzdžiui, save plūduriuojantį gražiame, skaidriame, šiltame vandenyje arba gulintį nuostabių gėlių lauke. Įsivaizduokite, kad esate besvoris, neturite jokių rūpesčių, jūsų nekankina nė mažiausias nerimas. Pasistenkite pamiršti viską, kas jūsų laukia realiame pasaulyje.
 
  • Kai pateksite į šią ramybės būseną, nepaleiskite jos. Pradėkite kartoti frazes, kurias galvojote prieš patenkant į šią būseną: „Esu stipresnis negu mano priklausomybė. Į mane patenka ramybė ir laimė. Esu laisvas nuo rūpesčių“. Vienu metu nereikėtų stengtis išspręsti daug problemų. Reikėtų skirti dėmesį tik vienam dalykui, kurio norite atsikratyti.
 
  • Dabar įsivaizduokite, kad jau gyvenate be šios problemos. Įsivaizduokite, kad šalia yra daug dėžučių. Atidarote vieną dėžę ir į ją įdedate visas problemas. Užrakinate ir ji pradingsta. Tada atidarote kitą dėžę ir iš jos pasiimate laimę, ramybę ir taiką. Leiskite sau pajusti šiuos naujus jausmus.
 
  • Leiskite sau klajoti šiame taikiame pasaulyje, kurį patys sukūrėte, kol pajusite, kad esate pasirengę išeiti iš transo. Reikalingas frazes galite kartoti tiek, kiek manote, kad reikia. Jeigu įsivaizdavote save po vandeniu, pradėkite įsivaizduoti, kaip pamažu išnyrate į paviršių. Jeigu įsivaizdavote save gėlių pievoje, pradėkite įsivaizduoti, kaip lėtai paliekate šią pievą ir grįžtate į realų pasaulį. Galite įsivaizduoti save einantį pro šviesos duris ir, kai būsite pasirengę, atmerkite akis.