Kartais atrodo, kad šiuolaikinėms moterims senti yra draudžiama. Būtina naudotis grožio specialistų paslaugomis, pirkti prabangias kosmetikos priemones nuo senėjimo, o jei reikia ir apsilankyti pas plastikos chirurgą… Tačiau tikrasis moteris grožis – tai ne tik veidas be raukšlių ir dėmelių, bet labiau tai, kuo ji tapo, kryptingai siekdama asmeninių tikslų. Moters grožis – tai ne tik išorė, bet ir gyvenimo istorija, kuri yra vienintelė ir nepakartojama!

 

grozis

10 patarimų, kaip pakeisti požiūrį į grožį ir senėjimą:

 
  • Grožis – tai daugiau negu fizinis kūnas. Grožis – tai ne tik išorinė išvaizda, bet ir psichologinė būsena. Net pripažintos Holivudo gražuolės, tarkime aktorės Uma Thurman ar Michelle Pfeiffer, turi tam tikrų išvaizdos trūkumų. Moteris gali ir nebūti klasikinio grožio etalonas, bet jei iš jos vidaus spinduliuoja pasitikėjimas savimi ir charizma – ji bus gražesnė už daugelį. Žmones gražius daro ne tai, kaip jie realiai atrodo, o tai, kokie jie yra.
 
  • Keisti požiūrį į natūralius senėjimo procesus. Sustabdyti laiko dar niekam nepavyko, bet galima pakeisti savo požiūrį. Fizinio senėjimo procesų nesustabdo nei gydytojai, nei plastikos chirurgai, nei dermatologai. Tiesiog yra būdų, kaip geriau atrodyti, rūpintis oda ir kūnu, kad jis ilgiau išliktų jaunatviškas. Jeigu mes rūpinamės savimi, jaučiamės geriau ir daugiau šypsomės. O kai mes šypsomės, atrodome patrauklesni.
 
  • Turėti stilių. Senėjimas yra neišvengiamas, o stiliaus jausmas gali būti amžinas. Stilius padeda išreikšti, kaip mes jaučiamės giliai viduje. Jį galima keisti, bet kada panorėjus, o amžiaus nepakeisi.
 
  • Kiekvienas grožį supranta savaip. Moterys turėtų mokytis būti mažiau kritiškos sau ir kitiems. Reikėtų ne vadovautis savo įsitikinimais, kad sendamas atrodo negražiai, bet pasistengti į savo atspindį pažiūrėti kitų akimis. Taip pat ir į kitas moteris žiūrėti palankiau.
 
  • Suprasti, kad chronologinis amžius neįspraudžia jūsų į tam tikrus rėmus. Nuo amžiaus nepriklauso, kaip moteris turi jaustis. Jeigu ji viduje jausis jauna, tai taip ir atrodys kitiems. Neleiskite, kad blizgantys žurnalai suformuoti klaidingą įsitikinimą, neva gražios tik jaunos merginos iki 20-ies. Moterys virš 60 irgi gali būti labai gražios, jeigu pačios taip jaučiasi.
 
  • Suprasti, kad išorinis grožis – tai nėra jūsų tapatybė. Jūsų tapatybė – tai daug daugiau negu tai, kaip atrodote. Tai ir gyvenimiškos patirtys, pasiekimai, santykiai. Laikui bėgant reikėtų nustoti suprasti save tik per išvaizdos prizmę, antraip po 20 metų gali užklupti depresija, nes nejaunėjame.
 
  • Pamatyti daugiau negu rodo veidrodis. Veidrodžiai parodo tik nedidelę dalelę to, kas mes iš tikrųjų esame. Pabandykite pamatyti, koks jūs esate asmuo. Bet kokiu atveju jūs esate daugiau, negu mato kiti.
 
  • Suprasti, kas jus daro patrauklią. Šiuolaikinėje kultūroje grožio jėga atiteko moterims. Mums yra pasakoma, kas yra gražu. Žinome, kad jaunystė yra graži. Dauguma žmonių mano, kad maži vaikai yra gražūs. Tačiau gražios gali būti ir močiutės. Pačios gražiausios moterys pasaulyje yra tos, kurios šypsosi, užsiima prasminga veikla ir atrodo laimingos. Amžius čia niekuo dėtas. Jeigu suprasite, kas jus daro patrauklią, tapsite patrauklesnė sau ir kitiems.
 
  • Nebijoti savo amžiaus. Mažiau bijokite savo amžiaus ir atrodysite gražesnės. Pamačius išsigandusį veidą sunku pasakyti, kad tas veidas priklauso gražiam žmogui. Baimėje nėra nieko gražaus. Moterims reikia priimti tai, kas vyksta su jų kūnu ir būti drąsesnėms visuose gyvenimo aspektuose.
 
  • Atrasti pusiausvyrą tarp to, kiek jums svarbus grožis ir mėgavimosi savo amžiumi. Grožis svarbus visoms moterims, tačiau tos, kurios moka senti gražiai, grožiu rūpinasi nei per daug, nei per mažai. Be abejo, svarbu gerai atrodyti, bet grožio vaikymąsi neturėtų užgožti kitų dalykų. Moteris turėtų atrasti pusiausvyrą visose gyvenimo srityse, kad būtų iš tikrųjų patenkinta savo išvaizda.