Nemažai moterų galvoja, kad vyrai turi atspėti, ko moterys nori. Tačiau ir vyrai kai kuriuos dalykus linkę nutylėti. Apie ką jie nekalba, bet norėtų, kad moterys pačios susiprastų? Štai keletas patarimų apie seksą, kuriuos vyrai norėtų duoti moterims.

 

10 patarimų apie seksą, kuriuos vyrai duotų moterims:

 

seksas

  • Nepersistengti su preliudija. Iš esmės preliudija yra geras dalykas. Tačiau nereikėtų persistengti. Nėra jokio reikalo degti žvakių, smilkyti smilkalų, barstyti rožių žiedlapių ir ieškoti kompaktinės plokštelės su romantiškomis dainomis, kol jis dega iš nekantrumo. Kyla rizika, kad jis pavargs laukti ir nieko nesigaus. Arba užmigs. Arba įsijungs televizorių ir pradės žiūrėti futbolo rungtynes.

 

  • Negalima kalbėti apie buvusius partnerius. Tai iš principo erzina vyrus. O dar labiau jie negali pakęsti, kai kas nors lygina juos lovoje. Tai gali sukelti pykčio arba pavydo bangą. Nereikėtų visų savo nuotykių atskleisti vyrams, jei nenorite būti palaikytos laisvo elgesio moterimis.

 

  • Nebūti išsiblaškiusioms. Moksliškai įrodyta, kad vyrų smegenys yra pažeidžiamesnės negu moterų. O sekso metu – ypač. Todėl mylėdamosi sutelkite visą dėmesį į partnerį ir mėgaukitės procesu. Neatsiliepkite į skambučius ir venkite kitų trikdžių. Sekso metu pamirškite darbą, negalvokite apie naują suknelę arba apie bilietus į teatrą su nuolaida. Negalima juoktis, šaipytis ir vartyti akių. Taip besielgianti moteris atstumia. Ilgainiui vyras pradės vengti sekso su ja.

 

  • Rodyti nuoširdų susidomėjimą. Seksas turėtų teikti džiaugsmą ir malonumą abiem partneriams. Vyrai neturi jokio nori mylėtis su moterimis, kurios guli kaip rąstai. Priešinkitės ar pasiduokite, švelniai aimanuokite ir kitaip rodykite gyvybės ženklus. Jei vyras jūsų seksualiai nedomina, geriau neikite su juo į lovą negu būkite abejingos.

 

  • Pasitikėti savimi ir neapsimesti tuo, kuo nesate. Tikėkite savo patrauklumu ir galia. Patikite pirmiausia sau, kad ir kaip kvailai tai skambėti. Kai moteris galvoja blogai apie save, tai persiduoda ir parneriui. Be to, nereikėtų viduryje sekso prisiminti rando, likusio po apendicito ir bandyti jį dangstyti. Vyrai tokių dalykų aistrų įkarštyje net nepastebi. Tačiau besinervinanti moteris gali viską sugadinti. Jeigu mylitės, tai tą ir darykite ir negalvokite apie pašalinius dalykus.

 

  • Neverkti. Moterų ašaros – tai yra dalykas, kurio vyrai iš principo negali toleruoti ir ašaros per seksą yra ne išimtis. Ašaros vienareikšmiškai jiems kelia siaubą ir neapsakomą paniką. Nesvarbu, dėl kokios priežasties byra ašaros – džiaugsmas ar nusivylimas – ašaras reikėtų sulaikyti. Nereikia verkti nei prieš, nei po, nei per seksą.

 

  • Nenaudoti jėgos. Taip jau susiklostė istoriškai, kad vyras negali pakęsti, kad kažkas kitas dominuotų. Todėl mylintis nereikėtų naudoti jėgos. Žinoma, jeigu jis to neprašo.

 

  • Žavėtis. Vyrai – kaip vaikai ir jie nori, kad kažkas nuolat primintų jų išskirtinumą. Todėl reikėtų nebijoti sekso metu kalbėti apie tai, koks jis protingas ir kaip jis gerai daro – tai paskatins jį dar labiau stengtis ir nenuvilti. Tačiau mažybinių žodelių geriau vengti. Visokie kačiukai, mažučiai nepadeda vyrams pasijusti tikrais sekso galiūnais. Mažybiniai kreipiniai verčia apie partnerę galvoti kaip apie mamą.

 

  • Įkaitinti jo kraują. Vyrai sako, kad jiems patinka, kai moterys stimuliuoja jų vaizduotę. Pavyzdžiui, siunčia intymaus pobūdžio nuotraukas ir vaizdo įrašus. Po to jie nieko daugiau nenori tik skubėti grįžti namo pas savo išrinktąją.

 

  • Neatsisakyti išbandyti naujų dalykų. Labai dažnai vyras jaučiasi įžeistas, kai sekso metu atsisako eksperimentų. Pavyzdžiui, išbandyti analinio sekso. Daugelis stipriosios lyties atstovų apie tai svajoja – ir tai būtų labiau kaip žaidimas ir glamonės, o ne tik varpos įvedimas ir ritmiški judesiai. Nereikėtų kategoriškai sakyti: „Ne“. Geriau būtų aptarti, kodėl to nenorite. O jei sutiksite paeksperimentuoti, galite mainais paprašyti kitos malonios, intymios paslaugos, apie kurią seniai svajojote. Kompromisą rasti ne taip ir sunku!