Nėra žmogaus, kuris neturėtų silpnybių. Taip ir kiekviena moteris santykiuose su vyrais taip pat turi tam tikrų silpnybių. Paprastai tos silpnybės yra kasdieniškos, jų nereikia kaip nors gydyti, bet ir ignoruoti nereikėtų, norint sukurti lygiaverčius santykius.

 

santykiai

10 moterų silpnybių santykiuose:

 
  • Savigarba tiesiogiai priklauso nuo grožio ir populiarumo. Kai kurie vyrai geba taip sumenkinti moters savigarbą, kad ji stengsis visą laiką atrodyti nepriekaištingai, ypač, kai bus kartu su antrąja puse, kad šis galėtų pasididžiuoti turėdamas pačią gražiausią moterį. Jeigu moteris nesugeba tokia būti, tai krenta jos pasitikėjimas savimi, sumažėja jos savigarba.
 
  • Per didelis emocionalumas. Daug moterų linkusios labiau klausyti širdies, o ne proto balso. Tai viena didžiausių moterų silpnybių santykiuose. Širdis reaguoja į vyrų poelgius ir žodžius greičiau negu suvokia smegenys, todėl neretai kyla įvairių problemų.
 
  • Plepumas. Vyrai negali suprasti, kodėl moterys nori tiek daug šnekėti. Jos nuolat plepa apie savo drauges, apkalba kolegas darbe. Daug plepėdamos jos kartais net nesuvokia, kad pasidalijo su kitais žmonėmis informacija, kuri turėjo likti už uždarų durų. Kilus konfliktui tas žmogus, kuriam ji ryžosi paatvirauti, gali skaudžiai smogti, paviešindamas tik jam patikėtą informaciją.
   
  • Atlaidumas. Santykiuose moterys gali atleisti beveik viską, įskaitant neištikimybę. Viskas, ką vyrui reikia padaryti, tai nutaisyti apgailestaujantį veidelį, kad ji atleistų. Jeigu vėliau vyras vėl nusižengia, moteris atleidžia ir antrą, ir trečią kartą. Toks didelis atlaidumas prie gero nepriveda!
 
  • Nerealūs lūkesčiai ir viltys. Moterys turi labai didelių lūkesčių dėlto, kokie bus ir kaip elgsis vyrai. Viltis, neatitinkančias realybės, dar labiau augina romantinės novelės, filmai ir televizijos laidos. Kuo daugiau tikimąsi ir viliamasi, tuo skaudžiau būna, susidūrus su realybe.
 
  • Noras, kad partneris didžiąją laiko dalį būtų romantiškas. Moterys trokšta, kad vyrai savo meilę rodytų nuolat ir kuo įvairesniais būdais. Tačiau tai tik tuščios viltys, nes vyrai paprastai taip nesielgia. Jiems lengviau išreikšti negatyvias emocijas, bet pozityvias, tokias kaip meilė, daug stipriosios lyties atstovų tiesiog nemoka išreikšti.
 
  • Nekaltų idėjų siūlymas. Moterų pasiūlymai išbandyti ką nors naujo, pasidalijimas informacija, kuri galėtų praversti, vyrų sutinkami neigiamai, kaip aštri kritika, kaltinimai ir smerkimas. Net jeigu ji pasiūlo ką nors linkėdama gero ir iš meilės, vyrą tai galiu siutinti.
 
  • Ieškojimas peties išsiverkti. Kai moteris nori sumažinti nerimą, ji ieško partnerio peties išsiverkti. Vyras ją užjaučia ir supranta, kad moteris yra lengvai pažeidžiama būtybė. Tokį moterų elgesį vyrai taip pat supranta kaip priekabiavimą ir stengiasi kuo greičiau atsikratyti tokios moters.
 
  • Jeigu moteris yra sėkmingesnė už vyrą. Daug vyrų ne didžiuojasi moterų pasiekimais, bet supranta tai, kaip trūkumą santykiuose. Stipriosios lyties atstovai jaučia grėsmę, kad jų pozicijoms kilo pavojus ir reikia kažką daryti. Santykiuose pradeda tvyroti įtampa ir poros likimas pakimba ant plauko.
 
  • Pasidavimas per greitai. Moterys linkusios per greitai nuleisti rankas, siekdamos tikslų, nesvarbu ar tai jų gyvenamasis būstas, finansai, laikas, kūnas, širdies reikalai. Nė nežinodamas tikrųjų vyro ketinimų, ji gali padaryti absurdiškų klaidų. Moterims reikėtų mokytis kantrybės, nes kartais tam, kad atsiskleistų kito žmogaus gerosios savybės reikia laiko.