Seksas yra visoks. Jis gali būti linksmas, jaudinantis, tampantis nervus, kvailas ar net keistas. Kartais net gali būti šiek tiek nepatogus. Tačiau reikėtų suprasti, kad ne visada viskas vyksta pagal planą ir gyvenime nepatogūs dalykai kartais ima ir nutinka. Tai, kas vienam visai nėra blogiausias dalykas, koks tik begali nutikti, kitam gali būti tragedija, dėl kurios kito karto daugiau niekada nebebus. Todėl prieš uždarant miegamojo duris reikėtų ne iš karto pulti nurenginėti aistrą keliantį asmenį, bet išsiaiškinti jo nuomonę apie tai, kas gali nutikti blogiausio lovoje.

 

seksas

10 blogiausių dalykų, kurie gali nutikti mylintis:

 

  • Pavadinti kitu vardu. Vardų supainiojimas sekso metu nuotaiką sugadina 100 % ir sukelia abejonių, apie ką partneris mylėdamasis iš tikrųjų galvojo. Neretai tai gali būti santykių nutraukimo priežastis.

 

  • Pabezdėti arba atsiraugėti. Labai keista, kad daug žmonių galvoja, esą kažkas gėdingo lovoje netyčia išleisti dujas ar atsiraugėti. Mylintis visko nutinka. Kartais ne viskas būna gražu ir kvepia. Jei taip nutiko, tiesiog pasijuokite ir tęskite toliau!

 

  • Šiek tiek prišlapinti į lovą. Kartais mylintis išsiskiria keisti skysčiai. Tai normalu, bet 10,2 % žmonių, jei partneris nors šiek tiek prišlapintų į lovą – tai būtų galutinis verdiktas santykiams. Vis dėlto nereikėtų būti tokiems jautriems, kartais nieko negalima padaryti: taip tiesiog nutinka!

 

  • Paprašyti viską nufilmuoti. Filmuoti seksą dauguma ryžtasi nebent tada, kai visiškai pasitiki partneriu ilgalaikiuose santykiuose. Žmonės turi būti tikri, kad intymus vaizdo įrašas atsitiktinai nepateks pas kitus asmenis. Daugumos nuomone, blogiausias dalykas, kuris gali nutikti sekso metu – tai išgirsti partnerio prašymą: „Ar galiu tave nufilmuoti?“.

 

  • Kandžioti, bučiuoti, laižyti pėdas. Nors pėdos – vienas iš populiariausių fetišų, vis dėlto dauguma žmonių to nemėgsta. Turėti fetišų nėra blogai; blogai yra pradėti kažką daryti, negavus partnerio leidimo.

 

  • Nusičiaudėti ant partnerio veido ar kitos kūno dalies. Yra įrodymų, kad seksas gali sukelti čiaudulį. Už tai nėra baudžiama! Nieko baisaus nusičiaudėti net intymiausią akimirką, bet reikėtų stengtis neapčiaudėti kito. Niekam tai nėra malonu.

 

  • Kandžiotis. Be abejo, kai kuriems žmonėms patinka meiliai krimstelėti. Tačiau nemažai žmonių to visai nemėgsta. Tad jei kyla noras pasikandžioti, pirma atsiklauskite partnerio, ar tai jam priimtina.

 

  • Bučiuoti pažastis. Bučiuoti galima visą kūną, bet beveik niekas niekada nenorės, kad kas nors bučiuotų jų pažastis. Net jei jos švariai nudepiliuotos ir skaniai kvepiančios. Bučiniai šioje vietoje sukelia ne malonumą, o juoko priepuolį! Juk kutena…

 

  • Kai kažkas netikėtai užeina į kambarį. Būti užkluptiems aistros įkarštyje – ne maloniausia akimirka mylintis. Jeigu tai įvyksta santykių pradžioje, greičiausiai antro karto nė nebus. Ilgalaikiuose santykiuose žmonės paprastai būna atlaidesni ir kitą kartą stengiasi labiau pasirūpinti savo privatumu.

 

  • Ką nors sulaužyti. Iš tikrųjų daiktai lūžta, dūžta, plyšta ir tai tikrai nėra pasaulio pabaiga. Tačiau tai gali labai nuliūdinti. Jeigu daiktas emociškai buvo labai brangus, to gali pakakti, kad norėsis išspirti partnerį iš lovos ir išvyti iš namų.